اخبار

بیوگرافی کامل فاطمه گودرزی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

بیوگرافی کامل فاطمه گودرزی و همسرش

در این بخش بیوگرافی فاطمه گودرزی بازیگر محبوب کشورمان را مرور می کنیم. فاطمه گودرزی با بازی در فیلم به خاطر همه چیز وارد دنیای سینمایی شد و با سریال ترانه مادری و هم چنین فاصله ها به شهرت بزرگی دست یافت. فاطمه گودرزی در رشته اقتصاد تحصیل کـرده و صاحب دو فرزند می باشد، در ادامه به طور کامل با خانم فاطمه گودرزی آشنا می شویم. با مجله پارس ناز همراه باشید.

964688531 parsnaz com - بیوگرافی کامل فاطمه گودرزی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

او متولد: 19 / 4 / 1342 می باشد

بیوگرافی کامل فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون ایرانی متولد ۱۹ تیر ۱۳۴۲ در تهران است. نام اصلی وی گیتی است او اصالتاً بروجردی و دارای مدرک دیپلم اقتصاد می‌باشد. نخستین بازی او در تلویزیون، سال ۱۳۶۷ در سریال گالش‌های مادربزرگ بود و اولین حضور خود در سینما را با بازی در فیلم به خاطر همه چیز در سال ۱۳۶۹ تجربه کـرد.

ازدواج و همسر فاطمه گودرزی

1965539615 parsnaz com - بیوگرافی کامل فاطمه گودرزی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

عکس فاطمه گودرزی و عروس و فرزندانش

خانم گودرزی همسر عبدالرضا گنجی، کارگردان سینما است. او یک دختر به‌نام آوا و یک پسر به‌نام پویان دارد. پسر وی پویان گنجی نیز بازیگر است و در چند کار تجربه بازیگری دارد. فاطمه گودرزی در جریان برگزاری بیست و هشتمین دوره جشنوراه فیلم فجر، همانند اصغر فرهادی و عزت‌ الله انتظامی، از پذیرش داوری جشنواره خودداری کـرد.

ورود فاطمه گودرزی به عرصه بازیگری

وی از سال ۱۳۶۱ دورهٔ دوسالهٔ تئاتر را در ادارهٔ بازیگری گذراند. نخستین بازی او در تلویزیون در سال ۱۳۶۷ در سریال گالش‌های مادربزرگ در مقابل زنده یاد حسین پناهی بود و اولین حضور خود در سینما را با بازی در فیلم به خاطر همه چیز در سال ۱۳۶۹ تجربه کـرد.

715362531 parsnaz com - بیوگرافی کامل فاطمه گودرزی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

اولین تصویری که از فاطمه گودرزی بازیگر سینما و تلویزیون در ذهن مان نقش می‌‌بندد، بازی در فیلم سینمایی «می‌‌خواهم زنده بمانم» به کارگردانی ایرج قادری بود که در ابتدای دهه ۷۰ تاثیر زیادی بر روی مخاطبان سینما گذاشت. فیلمی‌‌که در آن دوره، به فیلم‌‌های پرفروش گیشه تبدیل شد.

ورزش حرفه ای فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی در جایی گفته است که همیشه دنبال ورزش بوده است و در دبیرستان به والیبال علاقه داشته است و بازی می کـرده البته به صورت حرفه ای والیبال را دنبال نکـرده است و بعد از مدتی والیبال را کنار گذاشته است.

262463941 parsnaz com - بیوگرافی کامل فاطمه گودرزی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

بعد از والیبال به دنبال ورزش بدنسازی و شنا رفته است و مرتب و با نظم این ورزش ها دنبال می کـرده است. بعد از تشکیل تیم والیبال هنرمندان مجددا به ورزش قدیمی خود بازگشته است و در تیم والیبال هنرمندان بازی می کند.

علت فاصله گرفتن فاطمه گودرزی از سینما در سالهای اخیر

فاطمه گودرزی علت عدم حضورش در سینما طی سال‌های اخیر را اینگونه مطرح می‌کند: نه تنها من که بسیاری از بازیگران همسال من از سینما دور شدند. فیلم‌هایی ساخته نشد که ما حضور داشته باشیم مثلاً دوره‌ای مثلث عشقی ساخته می‌شد که ما نمی‌گنجیدیم یا طنز ساخته شد.

628937063 parsnaz com - بیوگرافی کامل فاطمه گودرزی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

من طنز دوست دارم و کار کردم اما موقعیت‌های طنز را می‌پسندم. طنز فانتزی خیلی باید حساب شده باشد تا به قول معروف خوب از آب دربیاید. به همین دلیل سعی کردم محتاطانه انتخاب کنم. ترجیح دادم اگر اثر خوبی در تلویزیون پیشنهاد شود، بپذیرم تا این‌که یک کار معمولی سینمایی را بازی کنم.

علاقه‌ به بازار و تهران

1866580627 parsnaz com - بیوگرافی کامل فاطمه گودرزی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

فاطمه گودرزی و دخترش

خانم گودرزی درباره علاقه‌مندی‌هایش چنین می‌گوید: “من شهرهای شمالی کشور را واقعا دوست دارم اما به مهاجرت هیچ‌وقت فکر نکـرده‌ام. متاسفانه من جاهای شلوغ را بیشتر دوست دارم و نمی‌خواهم از تهران بروم. شاید باور نکنید اما من عاشق بازار رفتن هستم و این کار به من آرامش می‌‌دهد.”

رستوران داری و آشپزی

فاطمه گودرزی: “من شیفته آشپزی و پخت‌ وپز هستم و امیدوارم روزی فرصتی پیش بیاید تا بتوانم این کار را به صورت حرفه‌ای انجام دهم.”

حواشی فاطمه گودرزی

فاطمه گودرزی نیز هم‌پای دیگر اهالی سینما شد در جریان برگزاری بیست و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر، همانند اصغر فرهادی و عزت‌الله انتظامی، از پذیرش داوری جشنواره خودداری کـرد.

506700125 parsnaz com - بیوگرافی کامل فاطمه گودرزی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

حضور فاطمه گودرزی در ورزشگاه کوریتیبا: او نیز همراهی هنرمندان برای مسابقات جام جهانی به کشور برزیل سفر کـرد و با حضور در ورزشگاه آرنا دا بایشادا در شهر کوریتیبا، تماشاگر اولین بازی ایران در جام جهانی ۲۰۱۴ بودند حریف ایران در این بازی نیجریه بود.

جوایز و افتخارات فاطمه گودرزی

384196487 parsnaz com - بیوگرافی کامل فاطمه گودرزی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

فاطمه گودرزی و پسرش

خانم گودرزی سابقه گذراندن دوره دو ساله تئاتر در اداره بازیگری را دارد. او تاکنون موفق به دریافت یک سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول زن بخاطر بازی در فیلم غزال (غزال) و دو نامزدی سیمرغ بلورین بهترین بازیگر نقش اول (۱۳۷۷) و نقش مکمل زن (۱۳۷۰) در جشنواره فیلم فجر شده است.

اینستاگرام فاطمه گودرزی fatemehgoudarzi@

در آخر نیز مروری داریم بر صفحه اینستاگرام خانم فاطمه گودرزی و پربازدیدترین پست های منتشر شده توسط او را مرور می کنیم. خانم گودرزی بیش از 600 هزار نفر دنبال کننده در این شبکه اجتماعی دارد.

830444065 parsnaz com - بیوگرافی کامل فاطمه گودرزی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

او درباره این عکس نوشته: دیشب فیلمی از بانو آزیتا موگویی دیدم (ایده اصلی) فیلمی فکرشده وبسیار حرفه ای با بازیگران حرفه ای. تبریک میگم به عوامل فیلم خصوصا کارگردان متشخص این ایده ??

1974478029 parsnaz com - بیوگرافی کامل فاطمه گودرزی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

او درباره این عکس نوشته: اینم از بچه شیر من که ……بعععله?2764 - بیوگرافی کامل فاطمه گودرزی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام?انشاالله همه جوانها خوشبخت شوند?

1057976212 parsnaz com - بیوگرافی کامل فاطمه گودرزی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

او درباره این عکس نوشته: پایان مراسم جشنواره کیش وعکسهایی یادگاری با دوستانم?

1695843815 parsnaz com - بیوگرافی کامل فاطمه گودرزی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

او درباره این عکس نوشته: افتتاحیه نمایش یه گاز کوچولو بکارگردانی فقیه سلطانی دوست خوبم آرزوی موفقیت برای گروه خوبشون رو دارم 2764 - بیوگرافی کامل فاطمه گودرزی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام?

344211821 parsnaz com - بیوگرافی کامل فاطمه گودرزی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

او درباره این عکس نوشته: سلام بهونه قشنگ من برای زندگی??

91429818 parsnaz com - بیوگرافی کامل فاطمه گودرزی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

او درباره این عکس نوشته: میگن چقدر سخته که بهترین آهنگی که گوش میدادی بدترین خاطره رو برات زنده کنه، درست مثل عکسها. بایدتلاش کنیم هروقت نگاهشون میکنیم لبخند بروی لبامون. تبریک به همه عزیزان هنرمند که دراین جشن جایزه بردن ومزد زحماتشان را گرفتند/بیارن ?

1450925197 parsnaz com - بیوگرافی کامل فاطمه گودرزی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

او درباره این عکس نوشته: تشکر از شما دوست عزیزی که وقت وهنرتون رو برای من صرف کـردید تا روز تولدم این هدیه بدستم برسه درود بر شما خانم هنرمند امیدوارم مراتب تشکرم را بجا آورده باشم?

1900976190 parsnaz com - بیوگرافی کامل فاطمه گودرزی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

او درباره این عکس نوشته: ممنونم هنرمند عزیز سرکارخانم مبینا تاجدوست که نقشی از من کمترین زدید ووقت گرانبهاتونو گذاشتید بسیار یادگاری خوبی به من هدیه دادید که کنار مجموعه نقاشیهایم قرار میگیره بوسه بر دستان شما ?? عکس بعدی دوست عزیزم سارا جان خلیلی هستند که هدیه را به من رساندند یکی از زنان خوش قلب که کنارم دارم??

نوشته بیوگرافی کامل فاطمه گودرزی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام اولین بار در سایت تفریحی و سرگرمی پارس ناز. پدیدار شد.

مشاهده مقاله اصلی


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن