پیادهجدیدرویزنانهکفشمخصوصمد و زیباییمدلمعرفی

کفش زنانه مخصوص پیاده روی – مجله اینترنتی آیوا

صورتی‌ها: پیاده روی یکی از بهترین ورزش‌ها برای حفظ سلامتی و تناسب اندام در بانوان و آقایان است. این ورزش ساده و سبک می‌تواند جزئی از برنامه روزانه شما قرار بگیرد. همان طور که می‌دانید، هر ورزشی برای خود وسایل و ابزار خاصی را می‌طلبد. پیاده روی هم از قاعده مستثنی نیست و شما باید وسایل مناسبی از جمله کفش مناسب و لباس و … را تهیه کنید. اما کفش در ورزش پیاده روی اهمیت و جایگاه مهم‌تری دارد. بانوان زیادی هم در رابطه با این که چه نوع کفشی تهیه و خریداری نمایند هم مشکلات زیادی دارند. از این روز در این مقاله قصد داریم که به معرفی چندین مدل جدید کفش پیاده روی زنانه بپردازیم و نکاتی را خدمتتان بیان کنیم تا بتوانید با استفاده از آن‌ها، کفش‌های مناسبی تهیه کنید.

کفش پیاده روی زنانه

walking shoes women - کفش زنانه مخصوص پیاده روی – مجله اینترنتی آیوا

اگر هر روز عادت دارید که به پیاده روی بپردازید، اولین چیزی که با آن سر و کار خواهید داشت، کفش است. کفش تاثیر به سزایی در سلامت پاها و سلامت کلی بدن دارد و می‌توانید از بروز آسیب‌هایی که ممکن است در زمان ورزش کردن به وجود بیاید، جلوگیری کند.

به همین دلیل متخصصان ورزش و سلامت همواره تاکید دارند که از کفش‌هایی استاندارد و مناسبی استفاده شود. اما چه کفشی استاندارد و مناسب پیاده روی است؟ این سوالی است که افراد زیادی در زمان خرید کفش ورزش و کفش مخصوص پیاده روی با آن مواجه می‌شوند.

در این مقاله قصد داریم که ۱۱ مدل جدید کفش پیاده روی زنانه را خدمتتان معرفی کنیم تا بتوانید انتخاب درست و مناسبی در خرید کفش برای پیاده روی داشته باشید. همچنین به نکات ریز و کاربردی هم اشاره خواهیم نمود که کمک می‌کنند تا بتوانید انتخاب درستی در خرید کفش پیاده روی بکنید.

نکات مهم در خرید کفش پیاده روی زنانه:

در خرید کفش پیاده روی نکات بسیار زیادی هستند که باید بررسی شوند. سهل انگاری در هر کدام از این موارد می‌تواند باعث شود که یا پاهایتان با مشکلات زیادی رو به رو شوند، یا نتوانید به صورت اصولی و درست به ورزش بپردازید. چرا که پاهایتان در شکل نا فرمی خواهند بود.

برخی از نکات مهمی که باید در خرید کفش پیاده روی زنانه مورد توجه باشند، عبارتند از:

  • قبل از خرید آن‌ها را بررسی کنید و ببینید که آیا به اندازه کافی سبک هستند یا خیر!
    البته اگر پاهایتان صاف باشد و با این مورد رو به رو باشید، بهتر است که با یک متخصص مشورت نمایید. چرا که در اکثر موارد، افرادی که با مشکل صافی کف پا رو به رو هستند، باید از کفش‌های مخصوصی استفاده کنند.
  • کفش‌ها را خم کنید. این مورد باعث می‌شود تا بدانید که میزان انعطاف پذیری کفش چقدر است و چقدر کیفیت دارد!
  • کفش‌ها را وقتی که پوشیدید، از راحت بودن پاهایتان اطمینان حاصل کنید. انگشتان خود را باز و بسته کنید تا ببینید که این کار به راحتی انجام می‌گیرد یا خیر! اگر با مشکل خاصی رو به رو شدید، کفش‌های دیگری را باید انتخاب نمایید.
  • در مغازه چندین قدم با کفش‌ها بزنید. در این حالت متوجه خواهید شد که آیا پاشنه و خود پاها احساس راحتی می‌کنند یا خیر! جالب است بدانید که پاها به صورت غریزی کفش مناسب خود را شناسایی می‌کنند و هنگام پوشیدن آن را به صورت کاملا صحیحی نشان می‌دهند.

در هر صورت شما برای این که بتوانید با خیال راحت به پیاده روی و ورزش بپردازید، نیاز هست که هم موارد بالا را به صورت کامل به یاد داشته باشید و هم این که با مدل های جدید کفش پیاده روی زنانه آشنا باشید. در ادامه شما را با ۱۱ مدل جدید کفش پیاده روی بانوان آشنا خواهیم ساخت.

walking shoes women01 - کفش زنانه مخصوص پیاده روی – مجله اینترنتی آیوا

۱- کفش کتانی Gel-Quantum 180 4:

این کفش پیاده روی زنانه به دلیل راحتی، بالشتک بودن و داشتن تناسب عالی طرفداران زیاد دارد. همچنین ظاهر شیک و جذاب این کفش هم در این که طرفداران زیادی در بین دختران و بانوان عزیز پیدا کرده، بی تاثیر نیست. کفش کتانی Gel-Quantum برای افرادی که کف پای صافی دارند هم مناسب است.

walking shoes women02 - کفش زنانه مخصوص پیاده روی – مجله اینترنتی آیوا

۲- کفش پیاده روی ورزشی TIOSEBON:

این کفش پیاده روی زنانه هم به دلیل این که کفی و بالشتک بسیار نرم و مرغوبی دارد، برای پیاده روی توصیه می‌شود. همچنین این نوع کفش وزن خیلی کمی داشته و اصطکاک بسیار مناسبی با سطوح دارد و باعث لیز خوردن شما نمی‌شود.

walking shoes women03 - کفش زنانه مخصوص پیاده روی – مجله اینترنتی آیوا

۳- کفش ورزشی FuelCore Nergize v1:

از سبک‌ترین کفش‌های مخصوص پیاده روی محسوب می‌شوند و به دلیل دارا بودن بالشتک نرم و با کیفیت در بین بانوان و دختران عزیز محبوبیت بالایی به دست آورده است. همچنین به دلیل استفاده از نوع پارچه و الیاف مناسب در رویه آن، پاها به راحتی می‌توانند اکسیژن جذب کنند و بوی بد به خود نگیرند.

walking shoes women04 - کفش زنانه مخصوص پیاده روی – مجله اینترنتی آیوا

۴- کفش مخصوص دویدن Ultraboost 19:

آدیداس از جمله معتبرترین و بزرگ‌ترین شرکت‌های تولدی کفش ورزشی در جهان است. این نوع کفش پیاده روی هم محصول این شرکت بوده به دلیل داشتن کفی بسیار مرغوب و بالشتک نرم از بروز دردهای مفصلی و … جلوگیری کرده و شما با خیال راحت می‌توانید به ورزش و پیاده روی بپردازید.

walking shoes women05 - کفش زنانه مخصوص پیاده روی – مجله اینترنتی آیوا

۵- کفش پیاده روی زنانه Tree Runners:

کفش های کتانی Allbirds یک گزینه محبوب برای پیاده روی‌های طولانی مدت در طبیعت و … هستند، زیرا کیفیت و طراحی بسیار عالی دارند و شما می‌توانید بعد از هر بار پیاده روی، آن‌ها را بشویید تا مثل روز اول خود تمیز و مرتب شوند.

walking shoes women06 - کفش زنانه مخصوص پیاده روی – مجله اینترنتی آیوا

۶- کفش پیاده روی Devotion Plus 3:

Ryka یک شرکت تولید کفش ورزشی مختص بانوان است و تمامی طراحی‌های کفش‌های خود را بر اساس شکل و فرم پای بانوان طراحی می‌کند. این نوع کفش ورزشی ساخت ریکا به عنوان یک کفش پیاده روی زنانه شناخته شده و به خاطر طراحی و کیفیت بالایی که دارد، در بین زنان و دختران توانسته طرفداران زیادی پیدا کند.

walking shoes women07 - کفش زنانه مخصوص پیاده روی – مجله اینترنتی آیوا

۷- Walking Tennis Shoes:

راحتی، ثبات و رنگ بندی متنوع از ویژگی‌های این نوع کفش ورزشی محسوب می‌شود و شما به راحتی می‌توانید برای انجام پیاده روی و دیگر ورزش‌ها از آن استفاده کنید.

walking shoes women08 - کفش زنانه مخصوص پیاده روی – مجله اینترنتی آیوا

۸- کفش کتانی Range AC +:

این کفش‌ها واقعا طراحی بسیار چشمگیری دارند، به طوری که انگشتان هر یک در یک مکان تعبیه شده قرار می‌گیرند و به راحتی در هنگام دویدن و پیاده روی کردن حرکت کنند. همچنین کیفیت زیاد این کفش‌ها باعث شده تا انعطاف پذیری بالایی داشته باشند و ترک بر ندارند.

walking shoes women09 - کفش زنانه مخصوص پیاده روی – مجله اینترنتی آیوا

۹- صندل Backstrap Kirra:

این نوع کفش‌ها نیز که به عنوان صندل راحتی شناخته می‌شوند، به دلیل طراحی و کیفیتی بالایی که دارند، برای پیاده روی و … نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند. همچنین پارچه و الیاف استفاده شده در این نوع صندل‌ها باعث می‌شود تا پاها احساس راحتی بیشتری کنند.

walking shoes women10 - کفش زنانه مخصوص پیاده روی – مجله اینترنتی آیوا

۱۰- کفش پیاده روی زنانه ATOM:

ارگ پای صافی دارید و می‌خواهید کفشی را تهیه کنید که کیفیت زیادی داشته باشند و پاهایتان بتوانند در آن‌ها احساس راحتی کنند، این نوع کفش ورزشی زنانه توصیه می‌شود. انعطاف پذیری بالا، رنگ‌بندی متنوع و جذاب و همچنین طراحی خاص از ویژگی‌های این نوع کفش پیاده روی زنانه محسوب می‌شود.

walking shoes women11 - کفش زنانه مخصوص پیاده روی – مجله اینترنتی آیوا

۱۱- کفش کتانی قابل انعطاف Plantar Fasciitis:

اگر پاهای بزرگی دارید، خرید کفش ورزشی می‌تواند دردسر بزرگی برایتان باشد. کفش های کتانی Orthofeet Stretchable در اندازه‌های بسیار متنوع و زیادی تولید می‌شوند و برای بزرگ‌ترین پاها نیز مناسب هستند. شاید ظاهر زمخت و جذابی نداشته باشند، اما طراحی و کیفیت در این نوع کفش‌ها باعث می‌شود تا به هیچ وجه نتوانید از آن‌ها دل بکنید.

ممنون که تا انتها با این مقاله نیز همراه ما بودید. در بالا سعی کردیم به صورت کامل و جامع نکات مهمی که باید در خرید کفش ورزشی زنانه مورد توجه‌تان باشد را بیان نماییم. همچنین ۱۱ نوع کفش پیاده روی زنانه را هم خدمتتان معرفی کردیم تا بتوانید در خرید کفش ورزشی زنانه برای پیاده روی انتخاب راحتی داشته باشد.

در بخش نظرات حتما برای ما بنویسید که شما در خرید کفش پیاده روی زنانه به چه نکاتی توجه می‌کنید؟ و این که از بین مدل‌های معرفی شده کدام یک را بیشتر می‌پسندید؟

منبع: goodhousekeeping


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن