اکسسوریدستبند چرمدستبند چرم سادهدستبند چرم طبیعی مردانهدستبند چرم مردانه خاصمدل دستبند چرم مردانهنکات مهم نگهداری دستبند چرم مردانهنکات و ترفند ها

نکات مهم نگهداری دستبند چرم مردانه + تصاویر جدید | اکسسوری

نکات مهم نگهداری دستبند چرم مردانه + تصاویر جدید

نکات مهم نگهداری دستبند چرم مردانه + تصاویر جدید : برخلاف سال های گذشته ، اکسسوری های مردانه طرفداران زیادی دارد و آقایان به جزئیات استایل خود توجه ویژه ای می کنند  بنابراین خرید اکسسوری بخشی از خرید مورد علاقه آقایان مدرن است. در این حالت  دستبند مردانه یکی از پرفروش ترین اکسسوریهای مردانه است که در رنگها و مدلهای متنوع تولید شده و استایل شما را جذابتر و چشمگیرتر می کند.

1dabc6abf9907c77d0638b24b6253d4f - نکات مهم نگهداری دستبند چرم مردانه + تصاویر جدید | اکسسوریدستبند چرم ساده

33c562bfb1521339195a7fc8dbb953a2 - نکات مهم نگهداری دستبند چرم مردانه + تصاویر جدید | اکسسوری

چرا استفاده از اکسسوری های مردانه مهم است؟

در دنیای مد  افراد جذاب و چشمگیرتری هستند که در ظاهر و خرید لباس های خود به جزئیات توجه ویژه ای می کنند. اکسسوری مربوط به زمان مصر باستان و یونان مورد توجه شاهان بود. در آن زمان نه تنها زنان بلکه اکثر مردان از جواهرات استفاده می کردند و لباس های خود را با اکسسوری تزئین می کردند.

بنابراین استفاده از اکسسوری های مردانه مانند گردنبند ، انگشتر و دستبند مردانه نه تنها عجیب نیست ، بلکه کاربردی تاریخی نیز دارد. البته بسیاری از مورخان معتقدند که ابتدا مردان ظاهر خود را با کمک اکسسوری آراسته و سپس اکسسوری مورد توجه زنان قرار گرفت.

در گذشته  استفاده از اکسسوری فقط برای پادشاهان آنها بود و مردانی که ثروت کمی داشتند نمی توانستند از اکسسوری برای زیباتر شدن لباس های خود استفاده کنند. به عنوان مثال یکی از متداول ترین اکسسوری پادشاهان تاج های گران قیمت مملو از طلا و سنگ های قیمتی و طلا و جواهرات بود.

e5b4bb81958cb641482c83abd4f67a3d - نکات مهم نگهداری دستبند چرم مردانه + تصاویر جدید | اکسسوری

مدل دستبند چرم مردانه

اگرچه برخی از اکسسوری هنوز گران هستند  این روزها همه مردان می توانند از اکسسوری های مردانه استفاده کنند و دیگر اکسسوری برای پادشاهان نیست زیرا اکسسوری مانند دستبند چرمی مردانه ارزان یا ساعت با قیمت پایین به فروش می رسد که زیبایی چشمگیری نیز دارد.

یکی از پرفروش ترین اکسسوری این روزها دستبند مردانه است. از دستبندهای مردانه می توان در سبک رسمی یا کژوال استفاده کرد ، بنابراین می توانید با توجه به سبک و سلیقه خود ظاهر خود را جذاب تر کنید.

اگرچه بسیاری از مردم تصور می کنند که دستبندها از نظر اندازه کوچک هستند و مورد توجه قرار نمی گیرند ، اما بهتر است بدانید که حتی یک دکمه لباس نیز می تواند تاثیر زیادی در استایل شما داشته باشد  در این میان دستبندهای مردانه قدرت ایجاد استایل شما را دارند.

6f6df82c1c2d90a233f8b72c90a4d9dd - نکات مهم نگهداری دستبند چرم مردانه + تصاویر جدید | اکسسوری

یکی از مدل های محبوب این اکسسوری ، دستبند چرم مردانه است. چرم طبیعی نه تنها ظاهر جذابی دارد ، بلکه در صورت نگهداری مناسب ، ماندگاری بیشتری نسبت به سایر دستبندها خواهد داشت.

تنوع زیادی در دستبندهای چرمی مردانه وجود دارد که می توانید مدل دلخواه خود را بسازید یا یک دستبند مردانه چرمی به هر کسی که دوست دارید هدیه دهید. زیرا این هدیه خاص جذاب و به یاد ماندنی خواهد بود.

فهرست مطالب این صفحه:

دستبند چرم مردانه رشته‌ای

این مدل دستبند چرمی از چند بند ساده تشکیل شده است. اگر به پیراهن های ساده مردانه و لباس های ساده علاقه دارید و معمولاً استایل کژوال  (ترکیبی از سبک کژوال و رسمی) توجه شما را به خود جلب می کند  این مدل دستبند مردانه انتخاب خوبی خواهد بود.

26c95c98daac2b3abd9941c1e95c46f2 - نکات مهم نگهداری دستبند چرم مردانه + تصاویر جدید | اکسسوری

دستبند چرم مردانه طلا

دستبندهای چرم مردانه طلا معمولاً گرانتر از دستبندهای ساده هستند ، اما این انتخاب بسیار جذاب و منحصر به فرد خواهد بود. می توانید این مدل دستبند مردانه را با استایل کژوال و رسمی ترکیب کنید ، زیرا این دستبند با هر استایل مردانه متناسب است.

دستبند چرم مردانه طلا معمولا با یک پلاک کوچک طراحی شده که این پلاک می‌تواند مدل‌های گوناگونی داشته باشید. همچنین طراحان بااستعداد ایرانی این طلا را با نوشته فارسی یا حروف طراحی کرده‌اند. در این میان اسم، نام خدا، یک بیت یا مصرع عاشقانه و کوتاه و حروف فارسی محبوب‌تر از مدل‌های دیگر است.

9aeeb2307e3e4106afdd1ed60551ea01 - نکات مهم نگهداری دستبند چرم مردانه + تصاویر جدید | اکسسوری

 

دستبند چرم بافته شده مردانه

دستبند چرم مردانه با بافت یکی دیگر از طرح های محبوب این اکسسوری است این مدل دستبند می تواند به صورت بندهای بافته شده یا فقط طرح بافت بریده باشد که هر دو جذاب هستند. این مدل دستبند برای مردانی مناسب است که ظاهر متفاوت را دوست دارند و همیشه به دنبال لباس و اکسسوری های متمایز هستند.

7f55b1bdf33a2e1ff1f12016d87c4f6c - نکات مهم نگهداری دستبند چرم مردانه + تصاویر جدید | اکسسوری

 

دستبند چرم و سنگ مردانه

اگر شما در گروه مردانی هستید که به سنگ های تزئینی علاقه دارند ، دستبندها و سنگ های چرمی یک انتخاب بسیار منحصر به فرد خواهند بود. این سنگ زینتی به عنوان نگینی بر روی بند چرمی قرار می گیرد که ظاهر جذابی دارد.

می توانید دستبندهای چرمی مردانه را با سنگ های عقیق ، فیروزه ای ، زمرد یا یاقوتی بسازند که هر کدام نه تنها زیبایی خاصی دارند ، بلکه سبک شما را چشمگیرتر می کند.

برای مردانی که به سبک رسمی علاقه دارند انتخاب دستبند چرم مردانه با سنگ های تزئینی برای آنها مناسب خواهد بود. اگرچه این اکسسوری گرانتر از سایر دستبندهای چرمی است ، اما طراحی آن متفاوت و خاصتر از سایر دستبندهای مردانه است.

d495e4aa30527666223a7b0b1c9f46cc - نکات مهم نگهداری دستبند چرم مردانه + تصاویر جدید | اکسسوری

چگونه می توان دستبند چرمی را حفظ کرد؟

دستبندهای چرمی برخلاف بسیاری از دستبندهای دیگر نیاز به مراقبت دارند ، زیرا ممکن است در اثر تماس با آب به مرور زمان از بین بروند یا کنده شوند. ناگفته نماند که کیفیت چرم نیز بر ماندگاری آن تأثیر بسزایی دارد با این حال ، اگر نکات نگهداری دستبند چرم مردانه را بدانید  دستبند شما سالم می ماند.

دستبندها را  عطر و ادکلن یا چرم مرطوب کننده نزنید

نگهداری دستبند چرمی مانند نگه داشتن یک کت یا کیف چرمی است. در این حالت بهتر است بدانید که هرگونه لوازم آرایشی شیمیایی یا طبیعی عمر دستبندهای چرمی مردانه را کوتاه می کند. بنابراین ، هرگز از عطر یا ادکلن روی دستبندهای چرمی استفاده نکنید و قبل از استفاده از مرطوب کننده دستبند را بردارید.

ff0ceb2d7c931f42570983b1db8a968a - نکات مهم نگهداری دستبند چرم مردانه + تصاویر جدید | اکسسوری

دستبند چرمی را زیر نور آفتاب قرار ندهید

چرم همچون پوست است و نگهداری آن نیاز به دقت دارد. آیا می‌دانستید که چرم هرگز نباید خشک شود؟ نور آفتاب یکی از دلایل خشک شدن چرم است. در صورتی که چرم خشک شود، به سرعت از بین می‌رود.

اگر می‌خواهید مانع خشک شدن چرم بشوید، از واکسی که روی کیف، کفش یا کت چرم مردانه یا زنانه استفاده می‌کنید، روی دستبند چرم‌تان نیز بزنید تا دستبندتان سالم و نو باقی بماند.

ca1c0f9a54d7f5612b1b9ad591b17879 - نکات مهم نگهداری دستبند چرم مردانه + تصاویر جدید | اکسسوری

دستبند چرم را گردگیری کنید

یکی دیگر از عواملی که باعث از بین رفتن چرم می شود گرد و غبار است. اگر می خواهید دستبند چرمی شما مانند روز اول تازه و سالم بماند  حتماً بعد و قبل از استفاده آن را گردگیری کرده و سپس آن را دور از گرد و غبار یا یک تکه کاغذ قرار دهید.

به دستبند چرمی آب نزنید

اگر با کفش یا کیف چرم مردانه زیر باران بوده اید ، متوجه لکه هایی روی کفش یا کیف مردانه شده اید. در واقع تماس آب با چرم از کیفیت و طول عمر آن می کاهد. بنابراین  اگر می خواهید دستان خود را بشویید حتماً دستبند چرمی را از دستان خود بردارید تا با آب تماس پیدا نکند.

eee5072ae8df6f4ba9f4951bb7e046bf - نکات مهم نگهداری دستبند چرم مردانه + تصاویر جدید | اکسسوریدستبند چرم ساده

c80e8398ff9e8e41e6601ba32cea8091 - نکات مهم نگهداری دستبند چرم مردانه + تصاویر جدید | اکسسوری

دستبندهای چرمی را از اشیاء تیز دور نگه دارید

چرم دارای بافتی ظریف و شبیه به پوست است که ممکن است در کوچکترین لمس خراشیده یا پاره شود در این صورت اشیای تیز را از دستبند چرمی بردارید تا آسیبی به آن وارد نشود و همیشه سالم و بدون هیچ گونه خط و خش باقی بمانید.

سخن آخر»

امیدواریم این مقاله مورد پسند شما قرار گرفته باشد ما جدا از مواردی که برای نگه داری دستبند چرم به شما معرفی کردیم تصاویری از جدیدترین مدل های دستبند چرم مردانه را قرار دادیم پس اگر نظر و یا پیشنهادی دارید میتوانید برای ما در پایین همین پست در قسمت ارسال نظر به اشتراک بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن