استایل سلبریتی های هالیوودیبیانسهتیلور سویفتجنیفر لوپزسبک زندگی لوکسکریستین رونالدوکیم کارداشیاننیکول کیدمن

مدگردی با شاخ های اینستاگرام 2021 : از جنیفر تا رونالدو

پر فالوئر ترین پیج های اینستاگرام سلبریتی های در سال ۲۰۲۱ میلادی همچنان در کانون توجه کاربران این شبکه اجتماعی جادویی قرار دارد. شمار کاربران اینستاگرام در سال ۱۴۰۰ بیش از ۱ میلیارد است و اکنون یک پنجم جمعیت کره زمین به صورت مستقیم و غیر مستقیم، مخاطب این استارت آپ موفق سال ۲۰۱۲ میلادی هستند. در این گزارش مجله تخصصی مد و سبک زندگی لوکس تهران، نگاهی داریم به جدید ترین پست های پر بیننده ترین صفحات اینستاگرام در سال ۲۰۲۱ و مروری داریم بر لاکچری گردی های سلبریتی ها از جنیفر لوپز تا کریس رونالدو.

اگر شما هم نظر و دیدگاهی درباره قدرت هشتگ های اینستاگرام در عرصه دیجیتال مارکتینگ و نقش هوش مصنوعی در بازاریابی اینستاگرامی و شیوه های افزایش لایک و فالو در این شبکه دارید، مراتب را از طریق بخش کامنت در انتهای گفتار به اشتراک بگذارید.

با ما همراه باشید.

حتما بخوانید: استایل سلبریتی های ایران در سال ۱۴۰۰

دیدار با کریس ۲۷۳ میلیون فالوئری

کریستیانو رونالدو، مهاجم افسانه ای رئال مادرید و یوونتوس ایتالیا، اکنون با بیش از ۲۷۳ میلیون دنبال کننده، پس از صفحه رسمی اینستاگرام، پربیننده ترین صفحه این  شبکه اجتماعی را در اختیار دارد. او بیش از ۳۰۰۰ پست در سال های اخیر به اشتراک گذاشته و سالانه ده ها میلیون دلار از تبلیغات در صفحه اش، درآمد دارد. هر پستی که رونالدو در صفحه اش قرار می دهد، بیش از ۵ میلیون لایک و بازدید می گیرد.

در صفحه اینستاگرام رونالدو می توان پشت صحنه  آماده سازی مسابقات فوتبال وی و هم چنین مهمانی هایی که با همسرش رفته را تماشا کرد و در جریان لاکچری گردی های خانواده رونالدو قرار گرفت.

حتما بخوانید : خوش تیپ ترین فوتبالیست جهان

t1شاخ های اینستاگرام 2021 min - مدگردی با شاخ های اینستاگرام 2021 : از جنیفر تا رونالدو

(عکس بالا بخشی از سبک زندگی لاکچری کریس رونالدو را در کنار همسر و ۴ فرزندش به نمایش می گذارد. عکس مربوط به فوریه ۲۰۲۱ میلادی است که ۸ میلیون لایک و ده ها هزار کامنت دریافت کرد)

t2شاخ های اینستاگرام 2021 min - مدگردی با شاخ های اینستاگرام 2021 : از جنیفر تا رونالدو

(تصویر خانه میلیون دلاری کریس رونالدو و تصویر کیک جشن تولد سی و شش سالگی مهاجم پرتغالی فوتبال اروپا و جهان)

t3شاخ های اینستاگرام 2021 min - مدگردی با شاخ های اینستاگرام 2021 : از جنیفر تا رونالدو

(تصویری دیگر از خانه لاکچری کریس رونالدو که به مناسبت آغاز سال نو ۲۰۲۱ میلادی و آززوی پایان عصر کرونا به اشتراک گذاشت)*

لاکچری گری با لیونل مسی

اسطوره فوتبال جهان و آرژانتین و مارداونای جدید جهان در قرن بیست و یکم، با حدود ۱۹۵ میلیون فالوئر، در فهرست ۱۰ صفحه پربیننده اینستاگرام قرار دارد. لیونل مسی تنها ۷۰۰ پست تا نوروز ۱۴۰۰ در صفحه اش به اشتراک گذاشت. اما اسطوره بارسلونا، هر  پستش با میلیون ها مخاطب وبازدید کننده همراه می شود. او ۲۳۰ صفحه را دنبال می کند و اینستاگرامش در نشانی: @leomessi در دسترس است.

t4شاخ های اینستاگرام 2021 min - مدگردی با شاخ های اینستاگرام 2021 : از جنیفر تا رونالدو

(جدید ترین استایل و تیپ کژوال لیونل مسی در کنار  همسرش که مربوط به فوریه ۲۰۲۱ میلادی است را مشاهده می کنید با ۸ میلیون لایک)

t5شاخ های اینستاگرام 2021 min - مدگردی با شاخ های اینستاگرام 2021 : از جنیفر تا رونالدو

(عکس بالا، خانواده لیونل مسی را در آستانه سال نو میلادی در شهر بارسلونا اسپانیا نشان می دهد و ۳ فرزند آن ها را می بینید)

لیونل مسی در سایت شخصی خود (themessistore.com) به معرفی لباس های ورزشی و اکسسوری هایی که تحت برند او تولید می شود، می پردازد و عکس زیر نیز تبلیغ محصولات برند لیونل مسی است که درآمد سرشاری از آن دارد.

t6شاخ های اینستاگرام 2021 min - مدگردی با شاخ های اینستاگرام 2021 : از جنیفر تا رونالدو

لاکچری گردی با جنیفر لوپز

جینفر لوپز، بازیگر، رقصنده و فعال کسب و کار و صاحب برند JLO، اکنون با ۱۴۹ میلیون دنبال کننده در فهرست ۵۰ صفحه پربیننده اینستاگرام قرار دارد. او بیش از ۳۰۰۰ پست به اشتراک گذاشته و یکی از سلبریتی های مطرح دنیای سینما است که توانسته درامد سرشاری از اینستاگرام و تبلیغ برند خود در این شبکه، بدست آورد.

حتما بخوانید : کلکسیون مد و لباس و جواهرات جنیفر لوپز : مدگردی با JLO

او را باید یکی از اینفلوئنسرهای اینستاگرام دانست. تصاویری که به اشتراک می گذارد، بعضا بیش از ۸ میلیون لایک و ده ها هزار کامنت میگیرد. مخصوصا فوتوشوت های برهنه او در سال ۲۰۲۰ میلادی، بازتاب های خبری بسیاری پیدا کرد.

T7شاخ های اینستاگرام 2021 min - مدگردی با شاخ های اینستاگرام 2021 : از جنیفر تا رونالدو

(عکس بالا مربوط به ویدیوی تبلیغ محصولات آرایشی و بهداشتی برند JLO است که در هشتگ: JLOBEAUTY می تواند جدید ترین محصولات آرایشی جنیفر لوپز را در سال ۲۰۲۱ مشاهده کرد. عکسی از منطقه گردشگری لوکس LENNY KRAVITZ)

t8شاخ های اینستاگرام 2021 min - مدگردی با شاخ های اینستاگرام 2021 : از جنیفر تا رونالدو

(تصویری که برای مجله ALLURE گرفته شد و تبلیغ محصولات آرایشی و بهداشتی برند JLO است)

T9شاخ های اینستاگرام 2021 min - مدگردی با شاخ های اینستاگرام 2021 : از جنیفر تا رونالدو

(نخستین فوتوشوت لاکچری و شبک جنیفر لوپز در آغاز سال ۲۰۲۱ میلادی را مشاهده می کنید که او را در مکان مجلس آمریکا در زمان شرکت در مراسم تحلیف رئیس جمهور فعلی  آمریکا نشان می دهد. عکسی با ۲٫۵ میلیون لایک که طراحی استایلش با محصول JLO صورت گرفته بود)

t10شاخ های اینستاگرام 2021 min - مدگردی با شاخ های اینستاگرام 2021 : از جنیفر تا رونالدو

(فوتوشوتی که جنیفر لوپر در آخرین روز سال ۲۰۲۰ میلادی در اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و مربوط به تبلیغ محصول برندش در منطقه TIMES SQUARE شهر نیویورک آمریکا  بود)

لاکچری گردی با تیلور سویفت

تیلور سویفت خواننده خوش قیافه آمریکایی، اکنون با ۱۵۲ میلیون دنبال کننده، یکی از پربیننده ترین صفحات اینستاگرام را در اختیار دارد. او هیچ صفحه ای را دنبال نمی کند و بارها برای تبلیغ آلبوم های پر فروشش، همه تصاویر اینستاگرامش را پاک کرد. روشی مرسوم که برخی از سلبریتی های ایرانی مثل ریحانه پرسا نیز در هفته های اخیر در دستور کار دیجیتال مارکتینگ خود قرار داده اند.

حتما بخوانید : مدگردی با تیلور سویفت همیشه جذاب

T11شاخ های اینستاگرام 2021 min - مدگردی با شاخ های اینستاگرام 2021 : از جنیفر تا رونالدو

(از تصاویر پر لایک تیلور سویفت در سال ۲۰۲۱ میلادی، عکسی است که وی در زمان دریافت جایزه GRAMMY AWARD به اشتراک گذاشت و ۲ میلیون لایک  گرفت)

T12شاخ های اینستاگرام 2021 min - مدگردی با شاخ های اینستاگرام 2021 : از جنیفر تا رونالدو

(تیلور سویفت به انتشار این عکس از سال ۲۰۲۰ میلادی خداحافظی کرد و نوشت خیلی عجیب بود!)

حتما بخوانید : گشتی در جعبه جواهرات تیلور سوئیفت

لاکچری گردی با نیکول کیدمن

نیکول کیدمن بازیگر خوش استایل و خوش قیافه استرالیایی در هالیوود، از بازیگران پولساز با فیلم های پر فروش سینمای سال های اخیر است. نیکول کیدمن خیلی دیر به اینستاگرام آمد و ۴۷۷ پست تا کنون به اشتراک گذاشته و ۷٫۵ میلیون دنبال کننده دارد. او از مخاطبانش خواسته تا صفحه @BLOSSOMFILMS را دنبال کرد و سایت: SERATOPICAL.COM را تماشا کنند. نیکول کیدمن تا نوروز ۱۴۰۰ بیش از ۷٫۵ میلیون فالوئر داشت.

حتما بخوانید : زندگی خصوصی نیکول کیدمن به روایت اینستاگرام

T13شاخ های اینستاگرام 2021 min - مدگردی با شاخ های اینستاگرام 2021 : از جنیفر تا رونالدو

(جدید ترین عکسی که نیکول کیدمن از لباس قرمز خود در اینستاگرام به اشتراک گذاشت)

t14شاخ های اینستاگرام 2021 min - مدگردی با شاخ های اینستاگرام 2021 : از جنیفر تا رونالدو

(لباس مشکی که نیکول کیدمن در این تصویر بر تن دارد، توسط لوئیس ویتون طراحی شده است و از این اوت کوتور در هفتاد و هشتمین مراسم گلدن گلوب استفاده کرد. او برای فیلم UNDOING نامزد دریافت جایزه شده بود)

لاکچری گردی با هیلاری داف

هیلاری داف را یکی از جذاب ترین زنان جهان در سال های اخیر لقب داده  اند. این هنرپیشه هالیوود، متولد سال ۱۹۸۷ میلادی است و به عنوان بازیگر، خواننده و مدل فعالیت دارد. ۱۷ میلیون دنبال کننده در اینستاگرام داشته و بیش از ۲۳۰۰ عکس از سبک زندگی لاکچری و پر فراز و نشیب خود به اشتراک گذاشته است. هیلاری داف را در @HILARYDUFF دنبال کنید.

t15شاخ های اینستاگرام 2021 min - مدگردی با شاخ های اینستاگرام 2021 : از جنیفر تا رونالدو

(عکسی که هیلاری داف به مناسبت انتشار کتابش با عنوان دختر کوچولوی شجاع من در اینستاگرامش منتشر کرد. او سومین فرزند خود را در سال ۲۰۲۰ به دنیا آورد.  او در دوران بارداریف موهای خود را آبی کرده بود)

t16شاخ های اینستاگرام 2021 min - مدگردی با شاخ های اینستاگرام 2021 : از جنیفر تا رونالدو

(عکسی از هیلاری داف در زمان بارداری سومین فرزندش که با همکاری برند GradenOfLike تهیه شده بود و نیم میلیون لایک گرفت و بخشی از فوتوشوت های شیک وی را به تصویر می کشد.  او عاشق شکلات ها نوتلا است)

لاکچری گردی با بیانسه

بیانسه هنرپیشه و مدل و خواننده و ترانه نویس امریکایی است که یکی از پربیننده ترین صفحات اینستاگرام را در اختیار دارد. او در سال ۲۰۲۱ میلادی برای بیست و هشتمین بار جایزه گرمی را تصاحب کرد. تیلور سویفت عنوان بهترین آلبوم گرمی را برای سومین بار گرفته بود.

حتما بخوانید : مد گردی با بیانسه خواننده آمریکایی ؛ سفیر لوران شواراتز

بیانسه نیز مثل تیلور سویفت هیچ صفحه ای را دنبال نمیکند و ۱۷۰ میلیون فالوئر دارد. بیانسه قریب به ۲۰۰۰ پست تا نوروز ۱۴۰۰ شمسی در اینستاگرامش به اشتراک گذاشته و ما را با سبک زندگی و پشت صحنه ضبط آلبوم های موسیقی و اوت کوتور هایی که با همکاری برندهای لوکس دنیا بر تن دارد، آشنا می کند. اینستاگرام بیانسه را در نشانی: @beyonce دنبال کنید. سایت بیانسه نیز در نشانی: ivypark.com در دسترس است.

t17شاخ های اینستاگرام 2021 min - مدگردی با شاخ های اینستاگرام 2021 : از جنیفر تا رونالدو

(تصویری از استایل و جواهراتی که بیانسه در مراسم گرمی بر تن داشت)

t18شاخ های اینستاگرام 2021 min - مدگردی با شاخ های اینستاگرام 2021 : از جنیفر تا رونالدو

(کت و شلوار شیکی که بیانسه در این  عکس ۲۰۲۱ منتشر کرده  است، به رنگ مرجان زنده رنگ سال ۲۰۱۹  میلادی است)

حتما بخوانید: اوت کوتور چیست؟

لاکچری گردی با کیم کارداشیان

ملکه سلفی بازهای اینستاگرام، در سال ۲۰۲۱ از همسرش جدا شد. او در سال ۲۰۱۴ با کانیه وست ازدواج کرده بود و در سال ۲۰۲۰ از این رپر معروف آمریکایی جدا شد. هنرپیشه و خواننده و مدل ۱۶۰ سانتی متری که خیلی ها وی را سلبریتی الکی معروف (fake  celebrity) مثل پاریس هیلتون می دانند، بیش از ۲۲۰ میبلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد و بخشی از درآمد سالانه را مدیون این شبکه است. برند وی KKW BEAUTY است.

حتما بخوانید : مدگردی با کیم کارداشیان : ملکه سلفی بازهای اینستاگرام

t19شاخ های اینستاگرام 2021 min - مدگردی با شاخ های اینستاگرام 2021 : از جنیفر تا رونالدو

(معرفی محصولات برند KKW BEAUTY که  اکسسوریست برای طراحی لب و دندان است)

T20شاخ های اینستاگرام 2021 min - مدگردی با شاخ های اینستاگرام 2021 : از جنیفر تا رونالدو

(عکس ۴ میلیون لایکی کیم کارداشیان که وی را در فوتوشوت تبلیغ یکی از محصولات عطر برند KKW نشان می دهد و با همکاری کندال جنر تهیه شد که محصول نخستین همکاری این دو برند سرشناس دنیای آرایش و زیبایی امروز جهان است)

حتما بخوانید: بهترین ادکلن های سلبریتی های ایرانی

مخاطب گرامی

اگر شما هم نظر و دیدگاهی درباره محصولات عرضه شده در این گفتار و سبک زندگی لاکچری سلبریتی های ورزش و سینما دارید، مراتب را از طریق بخش کامنت به اشتراک بگذارید.

دنیای مد و لباس و لاکچری گردی را هر روز با لوکس تهران دنبال کنید.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن