زنانهمجلسی زنانهمد و فشن

لباس مجلسی برای خانم های لاغر – کاریزما کالر

لباس مجلسی برای خانم های لاغر موضوعی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم. شاید شما هم تا به حال به این فکر افتاده بودید که برای اینکه اندام لاغر و کشیده تان بهتر دیده شود و در مهمانی ها خوش اندام تر دیده شوید. ما در این مقاله قصد داریم راهکارهایی برای انتخاب لباس مجلسی برای لاغرها ارائه کنیم. حال اگر شما هم با این مسئله روبه رو هستید تا انتهای مقاله همراه ما باشید.

۴ نکته برای انتخاب لباس مجلسی برای لاغر اندام ها

skinny dress 1 - لباس مجلسی برای خانم های لاغر – کاریزما کالر
خانم های لاغر چه لباس مجلسی بپوشند؟

یکی از مشکلاتی که هم خانم های لاغر اندام و هم خانم های چاق با آن مواجه هستند انتخاب لباس مناسب برای مهمانی ها و مجالس است. البته ناگفته نماند که اگر اصول انتخاب لباس مجلسی برای خوش استایل شدن را بدانید کمتر با این مشکل مواجه خواهید شد. در ادامه به بررسی نکات انتخاب لباس مجلسی برای خانم های لاغر می پردازیم.

۱- از لباس های راسته استفاده کنید

skinny dress 2 - لباس مجلسی برای خانم های لاغر – کاریزما کالر
لباس مجلسی افراد لاغر

خانم های لاغر اندام بهتر است از لباس های راسته استفاده کنند. لباس هایی که نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد است. یکی از مزیت های لباس های راسته این است که اندام شما را بهتر و زیباتر نشان می دهد و باعث چاق تر دیده شدن شما می شود.

۲- از رنگ های روشن استفاده کنید

skinny dress 4 - لباس مجلسی برای خانم های لاغر – کاریزما کالر
مدل های لباس مجلسی برای خانم های لاغر

یکی از خصوصیاتی که رنگ های تیره دارند این است که اندام چاق را کوچکتر نشان می دهند. پس شما باید برای بهتر دیده شدن اندام لاغرتان از رنگ های روشن استفاده کنید تا لاغریتان به چشم نیاید.

۳- استفاده از دامن های مناسب

skinny dress 3 - لباس مجلسی برای خانم های لاغر – کاریزما کالر
لباس های مجلسی مخصوص لاغر اندام ها

یکی از گزینه های عالی برای شما، دامن های مجلسی است. دامن های کوتاه، دامن های تنگ و دامن های طرح دار از گزینه های بسیار مناسب برای افرادی است که میخواهند اندام لاغرشان بهتر دیده شود. شما از هرکدام از این مدل ها میتوانید استفاده کنید و این موضوع به سلیقه شما بستگی دارد.

۴- از پیراهن های مجلسی بلند استفاده کنید

از در مجلسی دعوت شده اید که فقط اقوام و نزدیکان در آن حضور دارند، بهتر است سراغ لباس هایی با مدل ماهی نروید. بهترین پیشنهادی که میتوان داد، پوشیدن پیراهن هایی است که آستین دار باشد و قسمت کمر به پایین آن مقداری کلوش باشد.

حرف آخر

اگر نکات بالا را رعایت کنید، شما یک خانم خوش استایل و بسیار زیبا و جذاب خواهید بود.

از اینکه تا اینجا همراه ما بودید از شما سپاسگزاریم و برایتان آرزوی بهترین ها را داریم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن