مد و لباسمدل مانتو

شیک ترین مدل لباس جذاب مانتو ساتن برای خانم های شیک پوش

مدل جذاب مانتو ساتن ، ساتن نوعی پارچه است که بسیار لوکس می باشد. دارای سطحی صاف و براق است و با پارچه ساتن می توان انواع لباس مجلسی و مانتوها را دوخت. در ادامه این مطلب انواع متنوع از مدل مانتوی ساتن را مشاهده خواهید کرد.

شیک ترین مدل لباس جذاب مانتو ساتن برای خانم های شیک پوش

ساتن min - شیک ترین مدل لباس جذاب مانتو ساتن برای خانم های شیک پوش

مانتوها یکی از پوشش های بسیار مهم و ضروری برای خانم های ایرانی است . توجه به فرم اندام در هنگام خرید و یا دوخت مانتوها یکی از نکاتی است که شما باید به آن توجه کنید. اگر شما مایلید که از مانتوهای لوکس و براق استفاده کنید. مدل مانتوی ساتن می تواند مدل مانتوی مناسبی برای انتخاب شما باشد. سعی کنید بسته به اندام خود مدلی را انتخاب کنید که سازگار با اندام شما باشد.

پارچه های ساتن از ابریشم و پنبه و پولیستر و … درست می شوند. توجه داشته باشید که لباس های ساتن ابریشمی را باید برای شستشو به خشکشویی ها ببرید.  ولی بقیه جنس پارچه های ساتن را می توانید با آب گرم و یا سرد بشویید. در این بخش از مدل مانتوی طرح های زیبا و جدید ساتن را برای شما عزیزان گردآوری کرده ایم.

مدل جذاب مانتو ساتن

7eef9f6427883cfbbbc16985de4a7c25 min - شیک ترین مدل لباس جذاب مانتو ساتن برای خانم های شیک پوش

unnamed min 1 - شیک ترین مدل لباس جذاب مانتو ساتن برای خانم های شیک پوش

 

unnamed 1 min - شیک ترین مدل لباس جذاب مانتو ساتن برای خانم های شیک پوش

1627338246 min - شیک ترین مدل لباس جذاب مانتو ساتن برای خانم های شیک پوش986302121 min - شیک ترین مدل لباس جذاب مانتو ساتن برای خانم های شیک پوشedtfan2fqn4h min - شیک ترین مدل لباس جذاب مانتو ساتن برای خانم های شیک پوش

6 44 min - شیک ترین مدل لباس جذاب مانتو ساتن برای خانم های شیک پوش

ست های زنانه جذاب


دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن