دسته‌بندی نشده

دانلود کارت ویزیت

دانلود کارت ویزیت

امروزه هر کسب‌وکاری برای رشد خود نیاز به تبلیغات خواهد داشت و یکی از روش‌های اصلی بهره‌گیری حداکثری از تبلیغات به صورت حضوری استفاده از کارت ویزیت است؛ اما طراحان گرافیک معمولاً هزینه زیادی را برای طراحی دریافت می‌کنند.
پس در این وضعیت شما می‌توانید خودتان دست‌به‌کار شوید؛ دانلود کارت ویزیت لایه باز و همین‌طور ویرایش آن به صورتی که خودتان می‌خواهید.

959001 - دانلود کارت ویزیت

البته در هنگام طراحی یک کارت ویزیت باید به مسائل و مواردی توجه داشته باشید:

پیداکردن ترکیبی مناسب از طرح و سبک حروف می‌تواند نوعی چالش باشد. معمولاً بهتر است طرح خود را به دو یا سه فونت محدود کنید زیرا فونت‌های زیاد موجب حواس‌پرتی و عدم تمرکز بر روی مطلب موردنظر می‌شوند؛ بنابراین می‌توانید یک سری فونت خوانا و یا یک سری فونت تزئینی در نظر بگیرید.

555932 - دانلود کارت ویزیت

حتماً برای شما سؤال است که این کارت ویزیت‌های جذاب چگونه طراحی می‌شوند؟ بسیار ساده است؛ با بهره‌گیری از کارت ویزیت لایه باز و فایل‌های پی‌اس‌دی که به صورت قابل ویرایش در اینترنت موجود هستند؛ البته مرجعی که در تمامی دسته‌بندی‌ها کارت ویزیت را در دسترس کاربران قرار دهد کم تر یافت می‌شود.

دانلود ابزارهای گرافیکی و فتوشاپ در گرافیک ناب

قطعاً باید این موضوع را به یاد داشته باشید گرافیک این روزها یکی از تأثیرگذارترین راهکارها برای جذب مخاطب و همین‌طور برندسازی است.

در این حالت با انتخاب فونتی خاص برای نام مشتری خود قادر خواهید بود شخصیت بصری زیبایی را انتخاب کنید البته یادتان باشد که اطلاعات تماس باید همچنان با فونتی درج شوند که به‌راحتی قابل خواندن باشند.

یک طراح گرافیک برای شروع کار خود نیاز به ایده دارد، باید فونت‌ها و تکستچرها و همین‌طور بک‌گراندهایی را ذخیره و در سیستم خود نگه دارد، با استفاده از ایده‌پردازی از آن ها بهره گرفته و در مواقع لازم درصورتی‌که قصد طراحی حرفه‌ای را دارد از یک سری فونت‌ها و گرادیانت های خاص استفاده نماید.
یک کارت ویزیت از هر نظر باید استاندارد بوده، تصاویر جذاب و همین‌طور اطلاعات لازم روی آن درج شده و در نهایت برای کپی و پرینت نیز کیفیت لازم را داشته باشد.

243353 - دانلود کارت ویزیت

دانلود آیکن‌ها و ابزارهای فتوشاپ

فتوشاپ قطعاً یکی از قدرتمندترین و مهم‌ترین نرم‌افزارهایی است که در طول این سال‌ها برای سیستم‌های کامپیوتری طراحی شده است.
شما به‌وسیله یک فتوشاپ می‌توانید انواع کارت ویزیت، پوسترهای تبلیغاتی، بنرها و همین‌طور آگهی‌های جذاب طراحی کرده، تصاویر را ویرایش و همین‌طور فتومونتاژ انجام دهید.
در کنار این‌ها شما در فتوشاپ امکان نصب ابزاری دارید که برخی از آن ها به‌عنوان پلاگین و برخی دیگر نیز شامل قلم و… می‌شود.
دانلود باکیفیت‌ترین تراکت‌ها، کارت‌های ویزیت در ابعاد مختلف و مدل‌های گوناگون و متنوع برای کسب‌وکارهای مختلف، کارت شناسایی و سربرگ‌های جالب برای فرم‌های شما در گرافیک ناب امکانپذیر است.
درصورتی‌که ایده‌ای برای یک طراحی جذاب به ذهنتان نمی‌رسد، بهتر است همین حالا سری به این مرجع بزرگ بزنید و به یاد داشته باشید که دانلود بسیاری از این ابزارها رایگان می‌باشد.

دانلود وکتور آیکن تصاویر لایه باز باکیفیت

طراحی خود را تصحیح کنید. یک اشتباه چاپی می‌تواند یک کارت ویزیت را به طور کامل بی‌فایده ارائه دهد و به این معنی است که شما و مشتریان فقط زمان و پول زیادی را به هدر داده‌اید.
هیچ‌وقت از تایپوگرافی، قالب‌بندی و آثار هنری خود غافل نمانید. این کار را می‌توانید به‌وسیله ابزارهایی گرافیک ناب در اختیار شما قرار می‌دهد انجام دهید. به‌هرحال ممکن است در همان ابتدای کار برایتان دشوار باشد یک فایل کامل مانند تایپوگرافی، پوستر و یا کارت ویزیت را ایجاد کنید.
بعلاوه این که کارت‌های ویزیت یک سری استاندارد در طراحی و حاشیه و همین‌طور رنگ و فونت و قالب کلی دارند. درصورتی‌که آن ها را رعایت نکنید در ادامه دچار مشکل در زمینه چاپ خواهید شد و البته که وکتورها و فایل‌های خام PSD همیشه راهگشا هستند.
از هزینه‌های اضافی جلوگیری کنید و سعی کنید همان چیزی که می‌خواهید را خودتان طراحی کنید. به همراه هر فایل توضیحاتی در مورد نحوه استفاده از آن نیز دریافت می‌کنید که می‌توانید پیش از کار مطالعه کنید. تمامی فایل‌ها بسیار آسان در دسترس شماست و در نهایت این شما هستید که می‌توانید هر یک از بخش‌های کارت ویزیت لایه باز خود را دانلود، ویرایش و بازطراحی و سفارشی‌سازی کنید.

816134 - دانلود کارت ویزیت

یعنی درون یک فایل لایه باز توضیحاتی در مورد هر لایه، کاربرد آن و موقعیتی که در تصویر دارد وجود داشته و به‌هیچ‌عنوان در این مورد سردرگم نخواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا
بستن