آبدارچی امین مدیر کلآزیتا یار احمدیآقای ممدوحابراهیم شفیعیابوشریفابوصالحاصغر افضلیافشین زینوزیامیر عباس پیاماندریه سکافایمن زیدانباجناق مدیرکلبسام لطفیپرویز ربیعیپسر مدیر کلتوفیق العشاحسامحسین عرفانیحمیدهخرید اینترنتی سریال مدیر کل کاملخرید سریال مدیر کل دوبله فارسیخواهر مدیر کلدانلوددانلود سریالدانلود سریال خارجیدانلود سریال مدیر کلدانلود سریال مدیر کل کیفیت Ful HDدانلود سریال مدیر کل کیفیت HDدانلود سریال مدیر کل کیفیت اچ دیدانلود سریال مدیر کل کیفیت فول اچ دیدانلود سریال مدیر کل لینک مستقیمدانلود سریال مدیرکلدانلود فیلمدانلود فیلم خارجیدانلود مدیر کل با کیفیت بالادسته بندی نشدهدوست کارگردان مدیر کلرئیس دفتر مدیر کلرویا خلیل‌ آذرریاض شحرودزهیر عبدالکریمسحر فوزیسریال خارجی بسیار زیبا و دیدنیسریال مدیر کلسریال مدیر کل با کیفیت بالاسریال مدیر کل دوبلهسریال مدیر کل سری جدیدسریال مدیر کل سوریهسریال مدیر کل شبکه تماشاسریال مدیر کل قسمت 26سریال مدیر کل کامل دوبله فارسیسریال مدیرکلسریال مدیرکل 2سریال مدیرکل دانلودسریال مدیرکل قسمت 1سریال مدیرکل قسمت 14سعید مقدم‌ منشسمیراسیامک اطلسیشهلا ناظریانطارقطلالعلیرضا باشکندیغلامرضا صادقیفروش سریال مدیر کلکارمند تپل و رشوه‌ گیرکیکاووس یاکیدهمحامحمد علی دیباجمدیر کلمدیرکلمریام عطا اللهمریام عطااللهمعاون ادارهمنشی مدیر کلمنوچهر والی زادهمهدی آرین‌نژادمینو غزنوینادینناصر احمدینزارنصرالله مدقالچینگین کیانفرهمت مومیوندهمسر مدیر کلوحیدیومیات مدیر عامیومیات مدیر عامل

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالی


 دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با کیفیت عالی و لینک مستقیم

دانلود سریال خارجی قدیمی و بسیار زیبا و دیدنی مدیر کل دوبله فارسی

ازمجموعه های عربی پخش شده از شبکه دو سیما

اختصاصی فارسی مد

با کیفیت و رزولوشن فول اچ دی (۱۹۲۰X1080)

مدیر دوبلاژ: استاد محمود قنبری

به همراه هنرمندی بهترین دوبلورهای کشورمان 

استاد حسین عرفانی (مدیر کل) ، شهلا ناظریان (حمیده ، همسر مدیر کل) ، منوچهر والی زاده (وحید ، دوست کارگردان مدیر کل) ، اصغر افضلی (کارمند تپل و رشوه‌ گیر) ، کیکاووس یاکیده (طلال ، رئیس دفتر مدیر کل) ، نصرالله مدقالچی (آقای ممدوح ، معاون اداره) ، افشین زینوزی (طارق ، پسر مدیر کل) ، مهدی آرین‌نژاد (ابوصالح ، آبدارچی امین مدیر کل)

دیگر گویندگان هنرمند این سریال عبارتند از :‌

مینو غزنوی (سمیرا)‌ ، پرویز ربیعی (باجناق مدیر کل)‌ ، آزیتا یار احمدی (محا) ، علیرضا باشکندی (حسام) ، رویا خلیل‌ آذر (خواهر مدیر کل) ، سعید مقدم‌ منش (نزار) ، محمد علی دیباج (ابوشریف) ، نگین کیانفر (منشی مدیر کل) ، ناصر احمدی ، همت مومیوند ، سیامک اطلسی ، غلامرضا صادقی ، ابراهیم شفیعی و امیر عباس پیام

تمامی قسمت های سریال آماده دانلود می باشد

( اتمام سریال )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالی

درباره سریال :

مدیر کل با نام کامل خاطرات مدیر کل (به عربی: یومیات مدیر عام) نام مجموعه تلویزیونی کمدی تولید سال ۱۹۹۵ سوریه می‌باشد که نوروز ۱۳۸۲ در ایران به روی آنتن رفت. نگارش فیلم‌نامه این مجموعه تلویزیونی از زیاد الریس، مونتاژ آن با خالد دهنی و کارگردانی آن نیز با هشام شربتچی است.


خلاصه داستان :

سریال داستان دکتری است که وزیر به او پیشنهاد میکند مدیرکل یک شرکت دولتی شود او ابتدا قبول نمیکند اما با پافشاری خانواده و اطرافیان بالاخره قبول می کند و …


بازیگران اصلی :

ایمن زیدان ، نادین ، اندریه سکاف ، توفیق العشا ، بسام لطفی ، ریاض شحرود ، زهیر عبدالکریم ، سحر فوزی و …

جهت دانلود و مشاهده اطلاعات بیشتر به ادامه مطلب بروید …

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالی

درباره دوبله سریال مدیر کل‌ (اداره‌ ای پر سر و صدا)

نوشته : نیروان غنی‌ پور

دوبله سریال مدیرکل، حاصل کار یکی از مدیران دوبلاژ باتجربه و صاحب سبک در این عرصه است. محمود قنبری از سال ۱۳۴۲ تا به حال، آثار بسیاری را مدیریت دوبلاژ نموده و از این حیث همواره کارهایش محلی برای بحث و تبادل‌نظر بین دوستداران دوبله بوده است. چه آن زمانی که آثار مشهوری چون ویولن‌زن روی بام، آنی‌هال و سریال کارتونی عصر حجر را دوبله کرده و چه بعدها که در حرکتی غافلگیرانه در دوبله فیلم «اسلحه بزرگ» به جای آلن دلون نقش‌گویی کرد! مهم‌ترین شاخصه‌های کار قنبری را باید در نحوه انتخاب گویندگان و نوع نگارشش در دیالوگ‌نویسی جستجو نمود.

به عنوان مثال انتخاب صدای منوچهر اسماعیلی به جای ژرار دوپاردیو در دوبله فیلم «دانتون»‌ از سوی محمود قنبری، اصطلاحا به قدری بر چهره این هنرپیشه نام‌آشنای فرانسوی، خوب نشست که بعد از دوبله دانتون، صدای دیگری به غیر از صدای اسماعیلی برای دوپاردیو غیرقابل تصور شد و همین انتخاب هوشمندانه این مدیر دوبلاژ در برگزیدن صدای مناسب برای یک نقش موجب شد که تا به حال فیلم‌های بعدی ژرار دوپاردیو با صدای منوچهر اسماعیلی دوبله شود. در دوبله سریال‌های خارجی به نمایش درآمده از تلویزیون در دو دهه اخیر، قنبری حضور مستمری داشته که برای نمونه می‌توان به دوبله سریال‌های رودخانه برفی، در برابر آینده (سریالی که قهرمان داستان با روزنامه روز آینده که گربه‌ای برایش می‌آورد سعی داشت که جلوی حوادث ناگوار را بگیرد و نقش‌گویی منوچهر والی‌زاده به جای این شخصیت تاثیرگذار بود)، مظنونین، کلید اسرار و … اشاره کرد. دوبله سریال مدیرکل در ادامه روند دوبله مجموعه‌های عربی چون برادران خاک، تاراج و سرای ابریشم برای محمود قنبری بود؛ سریالی که با استقبال گسترده‌ای از جانب بیننده مواجه شد و حتی در پخش چندباره‌اش نیز تماشاگرش را دارد. مدیرکل با ترسیم نمودن محیط آشفته یک اداره و رونمایی معضلات عدیده آن، برای تماشاگر ایرانی نیز که با این جور مشکلات از نزدیک برخورد داشته، بسیار قابل باور و لذت‌بخش است.

سازندگان مدیرکل با زیرکی چگونگی روایتشان را به محیط اداره محدود نکردند بلکه سرکی به روابط خانوادگی شخصیت‌ها نیز کشیدند و همین عوامل موجب شد که «مدیرکل» به جرات به عنوان بهترین سریال عربی در حافظه تماشاگر ایرانی ثبت شود. دوبله سریال به طور کامل با فضای طنز و جنس بازی اغراق‌آمیز اما دوست‌داشتنی هنرپیشه‌ها، تطابق دارد و یکی از عوامل مهم جذب مخاطب برای «مدیرکل» می‌باشد.

محمود قنبری در این باره می‌گوید: «امور دوبلاژ شبکه دوم، این سریال را در اواسط سال ۸۱ و در ۲۶ قسمت به من سپردند که با اتمام مراحل دوبلاژ آن قرار بود در ایام ماه رمضان همان سال از شبکه۲ پخش شود که این امر منتفی شد و نمایش مدیرکل به ایام نوروز سال ۸۲ موکول شد. با تماشای ۵ قسمت ابتدایی، با نوع بازی ایمن زیدان به نقش مدیرکل ارتباط برقرار کردم و در همین راستا صدای حسین عرفانی را به عنوان بهترین گزینه نقش‌گویی تیپ‌های مختلف مدیرکل انتخاب کردم و تمام تلاشم این بود که انتخاب مابقی صداها نیز مطابق پرسوناژهای اصلی مجموعه باشد. ترکیبی نزدیک به ۳۰ نفر از گویندگان انتخاب شدند و در طول هفته، دو قسمت از سریال را دوبله می‌‌کردیم». همان طور که اشاره شد محور بودن شخصیت مدیرکل در مجموعه و نمایش چهره‌اش در تیپ‌های گوناگون، نیازمند به صدایی قابل انعطاف بود که هم جنبه‌های یک فرد تحصیلکرده، باوقار و مدیر را داشته باشد و هم ارائه‌دهنده تیپ‌های صدایی دیگر با رگه‌هایی از طنز باشد که صدای حسین عرفانی مجموعه این موارد را شامل می‌شود.

برای علاقه‌مندان دوبلاژ، خاطره نقش‌ گویی‌ های عرفانی به جای بازیگران مشهوری چون همفری بوگارت (در فیلم‌های کازابلانکا و شاهین مالت)، الیور رید (عمر مختار)، ساموئل ال. جکسن (پالپ فیکشن، پایگاه، ۱۴۰۸) و … به یادماندنی است به همین جهت صحبت به جای شخصیت دکتر احمد عبدالحق در مدیرکل نیز شیرین و قابل باور درآمده هرچند که این جنس نقش‌گویی با طیف گوناگون تیپ در صدا را قبلا عرفانی در دوبله فیلم دی‌ دی و ارثیه فامیلی ‌صحبت به جای ۸ شخصیت ‌ تجربه کرده اما در مدیرکل این نحوه اجرا با هدایت مدیر دوبلاژ با تسلط و حلاوت بیشتری به سرانجام رسیده است و تبدیل به یکی از کارهای موفق این دوبلور باتجربه شد.

مابقی گویندگان سریال هم اجراهای قابل قبولی دارند بویژه نقش‌گویی شهلا ناظریان به جای حمیده (همسر مدیرکل) که محبت و دستور دادن‌ هایش را به مدیرکل به خوبی در صدا منعکس کرده و هم صدای رئیس‌مآبانه نصرالله مدقالچی برای شخصیت مزور و آب‌زیرکاه آقای ممدوح (معاون اداره) از نکات مثبت دوبله این سریال است. در ادامه این بحث می‌توان به شیوه نقش‌گویی افشین زینوزی به جای طارق پسر سر به هوا و دست و پاچلفتی مدیرکل در طول سریال اشاره کرد که زینوزی با دقت تمامی این خصوصیت‌ اخلاقی طارق را در صدایش به کار برده و همین دقت در ریزه‌کاری‌ها در اجرای صداست که زینوزی را تبدیل به گوینده ثابت هنرپیشه شاخصی چون مت دیمون کرده است.

اما دیگر نقش‌ گویی قابل بحث دیگر به صدای دوست داشتنی و پر از نمک اصغر افضلی تعلق دارد که به جای کارمند تپل و رشوه‌گیر، ابوظاهر صحبت کرده و نوع نقش‌گویی افضلی به هنگام دیده شدن سکانس‌های حضور این شخصیت از لحظات فرح‌ بخش مجموعه می‌باشد. همچنین صدای مهدی آرین‌نژاد به جای ابوصالح (آبدارچی امین مدیرکل) و منوچهر والی‌زاده به جای وحید (دوست کارگردان مدیرکل)، دیگر گویندگان این سریال عبارتند از:‌ مینو غزنوی (سمیرا)‌، پرویز ربیعی (باجناق مدیرکل)‌، آزیتا یاراحمدی (محا)، علیرضا باشکندی (حسام)، رویا خلیل‌ آذر (خواهر مدیرکل)، سعید مقدم‌منش (نزار)، محمدعلی دیباج (ابوشریف)، کیکاووس یاکیده (طلال)،‌ نگین کیانفر (منشی مدیرکل)، ناصر احمدی، همت مومیوند، سیامک اطلسی، غلامرضا صادقی، ابراهیم شفیعی و امیرعباس پیام.

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالی


درباره سریال:

مدیر کل با نام کامل خاطرات مدیر کل (به عربی: یومیات مدیر عام) نام مجموعه تلویزیونی کمدی تولید سال ۱۹۹۵ سوریه می‌باشد که نوروز ۱۳۸۲ در ایران به روی آنتن رفت. نگارش فیلم‌نامه این مجموعه تلویزیونی از زیاد الریس، مونتاژ آن با خالد دهنی و کارگردانی آن نیز با هشام شربتچی است.


خلاصه داستان :

سریال داستان دکتری است که وزیر به او پیشنهاد میکند مدیرکل یک شرکت دولتی شود او ابتدا قبول نمیکند اما با پافشاری خانواده و اطرافیان بالاخره قبول می کند و …


بازیگران اصلی :

ایمن زیدان ، نادین ، اندریه سکاف ، توفیق العشا ، بسام لطفی ، ریاض شحرود ، زهیر عبدالکریم ، سحر فوزی و …


مدیر کل در ایران

سال ۱۳۸۱ این سریال از سوی «امور دوبلاژ شبکهٔ ۲» در ۲۶ قسمت جهت انجام دوبله و صداگذاری به یکی از مدیران دوبلاژ (محمود قنبری) سپرده شد. در آغاز قرار بر پخش این سریال در رمضان ۱۳۸۱ بود ولی پس از منتفی شدن این زمان، «مدیر کل» در نوروز ۱۳۸۲ به روی آنتن شبکهٔ ۲ رفت.


نام مجموعه : سریال مدیر کل ( دوبله فارسی )

ژانر : طنز ، کمدی اجتماعی

ساخت : سوریه دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالی

پخش از : شبکه دوم سیما  دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالی

سال تولید و پخش : ۱۳۸۱ – ۱۳۸۲

کارگردان : هشام شربتچی

فیلمنامه : زیاد الریس

مونتاژ : خالد دهنی

مدیر دوبلاژ : محمود قنبری

منتشر کننده : سایت فارسی مد

فرمت : MP4

کیفیت : عالی HD DVDRip

رزولوشن تصویر : ۱۰۸۰×۱۹۲۰ ( فول اچ دی )

اسکرین شات : دارد ( روبروی هر قسمت )

میانگین حجم هر قسمت : GB 1.00 – ۹۰۰ MB

میانگین مدت زمان هر قسمت : ۵۰ دقیقه

بازسازی کیفیت فیلم و ریلیز نهایی : سایت فارسی مد

اختصاصی و ریلیز شده توسط : سایت فارسی مد

تعداد قسمت ها : ۲۶ قسمت


قسمت هایی از سریال مدیر کل

+ + + + +

| لینک های دانلود سریال مدیر کل |

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالی

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالی اسکرین شات : دارد ( روبروی هر قسمت )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیمدت زمان پخش کل قسمت ها : ۲۰:۳۵:۱۵

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم کل قسمت ها : ۲۳٫۰ گیگابایت

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیفرمت فایل ها : Mp4


دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۰۱ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۹۳۸ MB – مدت زمان پخش : ۰۰:۴۸:۱۵

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۰۲ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۹۰۹ MB – مدت زمان پخش : ۰۰:۴۶:۴۵

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۰۳ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۸۷۵ MB – مدت زمان پخش : ۰۰:۴۴:۵۹

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۰۴ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۹۴۹ MB – مدت زمان پخش : ۰۰:۴۹:۲۸

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۰۵ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۰٫۹۸ GB – مدت زمان پخش : ۰۰:۵۰:۴۷

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۰۶ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۱٫۰۲ GB – مدت زمان پخش : ۰۰:۴۸:۵۸

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۰۷ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۹۵۲ MB – مدت زمان پخش : ۰۰:۴۸:۵۳

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۰۸ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۸۹۷ MB – مدت زمان پخش : ۰۰:۴۷:۰۳

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۰۹ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۹۶۰ MB – مدت زمان پخش : ۰۰:۵۰:۱۹

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۱۰ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۱٫۰۰ GB – مدت زمان پخش : ۰۰:۵۳:۳۹

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۱۱ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۹۶۱ MB – مدت زمان پخش : ۰۰:۵۰:۱۶

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۱۲ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۸۵۷ MB – مدت زمان پخش : ۰۰:۴۵:۰۵

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۱۳ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۸۶۳ MB – مدت زمان پخش : ۰۰:۴۵:۲۸

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۱۴ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۹۴۲ MB – مدت زمان پخش : ۰۰:۴۹:۰۴

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۱۵ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۸۸۲ MB – مدت زمان پخش : ۰۰:۴۶:۰۰

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۱۶ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۷۶۶ MB – مدت زمان پخش : ۰۰:۳۸:۵۷

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۱۷ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۸۳۴ MB – مدت زمان پخش : ۰۰:۴۳:۵۲

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۱۸ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۸۷۰ MB – مدت زمان پخش : ۰۰:۴۵:۲۶

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۱۹ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۸۳۰ MB – مدت زمان پخش : ۰۰:۴۲:۵۶

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۲۰ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۹۰۰ MB – مدت زمان پخش : ۰۰:۴۷:۳۰

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۲۱ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۸۱۶ MB – مدت زمان پخش : ۰۰:۴۲:۲۷

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۲۲ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۸۸۲ MB – مدت زمان پخش : ۰۰:۴۶:۰۳

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۲۳ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۸۲۲ MB – مدت زمان پخش : ۰۰:۴۲:۵۸

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۲۴ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۸۱۱ MB – مدت زمان پخش : ۰۰:۴۲:۵۹

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۲۵ با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۱٫۰۸ GB – مدت زمان پخش : ۰۰:۵۸:۲۲

 

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیدانلود قسمت ۲۶ ( آخر ) با لینک مستقیم | اسکرین شات ( پیش نمایش )

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیحجم تقریبی : ۱٫۰۹ GB – مدت زمان پخش : ۰۰:۵۸:۳۱

 

+ + + + +

خرید پستی سریال مدیر کل (اورجینال)

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالی

روش خرید: برای خرید سری کامل سریال مدیر کل (اورجینال)، پس از کلیک روی دکمه زیر و تکمیل فرم سفارش، ابتدا محصول یا محصولات مورد نظرتان را درب منزل یا محل کار تحویل بگیرید، سپس وجه کالا و هزینه ارسال را به مامور پست بپردازید. جهت مشاهده فرم خرید، روی دکمه زیر کلیک کنید.

توجه داشته باشید این نسخه همانند دیگر نسخه هایی که برای فروش در سایت قرار داده شده با نسخه دانلودی متفاوت هست و کیفیت عادی و DVD هست و فول اچ دی یا ۱۰۸۰P نیست!

دانلود سریال مدیر کل دوبله فارسی با لینک مستقیم و کیفیت عالیمنبع

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن