L.A Street Racingبازی L.A Street Racingبازی کامپیوتری ال آ استریت ریسینگبازی ورزشیدانلود بازی L.A Street Racingدانلود بازی L.A Street Racing برای کامپیوتردانلود بازی اتومبیل رانیدانلود بازی مسابقات خیابانیدانلود بازیهای ریپ شدهدانلود بازیهای کم حجم برای پی سی

دانلود بازی L.A Street Racing برای کامپیوتر


L.A Street Racing نام یک بازی اتومبیل رانی در سبک مسابقات خیابانی است. این بازی در سال ۲۰۰۷ و توسط شرکت Groove Media Inc برای کامپیوتر ارائه شده است.

بازی کامپیوتری ال آ استریت ریسینگ در خیابان های شهر لس آنجلس می شود و شما با برنده شدن در مسابقات می توانید ماشین های بهتری را برای خود خریداری کنید و یا اجزا و قطعات ماشین خود را ارتقا دهید. بعد از ارتقا دادن قطعات ماشین نهایتا می توانید برای ماشین خود نیتروژن نیز تهیه کنید تا در مواقع ضروری به شتاب ماشین اضافه شود.

ضمنا وقتی با جایی برخورد می کنید و یا با خودروهای دیگر تصادف میکنید خودرو شما آسیب می بیند و برای شرکت در مسابقات بعدی باید ماشین را تعمیر کنید. بدلیل اینکه مسابقات L.A Street Racing غیر قانونی هستند پلیس همیشه در تعقیب شماست و اگر کمی شل بجنبید توسط پلیس دستگیر می شوید.

دانلود بازی L.A Street Racing برای کامپیوتر

L.A Street Racing | Size: 236 MB | Mediafire & Mega & Picofile Link

نوشته دانلود بازی L.A Street Racing برای کامپیوتر اولین بار در سه سوت دانلود | دانلود آهنگ، بازی و نرم افزار. پدیدار شد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن