Foxyland 2Foxyland 2free download gameبازی ماجراییدانلود بازی Foxyland 2 برای پی سیدانلود بازی زیر 100 مگابایت برای کامپیوتردانلود بازی فوکسی لند 2دانلود بازی ماجراجویی برای کامپیوتر

دانلود بازی ماجراجویی Foxyland 2 برای کامپیوتر


Foxyland 2 نام یک بازی ماجراجویی برای کامپیوتر است  که گرچه گرافیک بازیهای امروزی را ندارد ولی می تواند جزو بازیهای دخترانه و کودکانه سرگرم کننده باشد. بازی فوکسی لند ۲ توسط شرکت Crescent Moon Games در سال ۲۰۱۹ منتشر شده است.

در این بازی که دارای گرافیک پیکسلی است و به سبک قدیمی طراحی گردیده شما کنترل یک روباه کوچولو را برعهده دارید که باید با عبور از دره های کوچک و بزرگ و موجوداتی که با کوچکترین برخوردی با آنها بازنده خواهید بود، خود را به انتهای مرحله برسانید. در طول مسیر می توانید از میوه های درختان گیلاس که در مسیر شما هستند بعنوان سلاح برای کشتن دشمنان استفاده کنید.

بازی در ۴۰ مرحله داستانی و چالش انگیز و در چند مکان مختلف مانند جنگل، بیابان و دره ها انجام می شود و وجود راه های مخفی و تله ها در هر مرحله نیز جذابیت بازی را بیشتر کرده است.

از کلید w برای پرش و بالا رفتن، از کلید s برای نشستن و پایین رفتن، از کلید d برای رفتن به سمت راست، از کلید a برای رفتن به سمت چپ، از کلید k برای شلیک کردن و ضربه زدن و از کلید space بعنوان استارت می توانید استفاده کنید.

دانلود بازی ماجراجویی Foxyland 2 برای کامپیوتر

Foxyland 2 | Size: 83 MB | Mega & Uploadboy & Mediafire Link

دانلود بازی ماجراجویی Foxyland 2 برای کامپیوتر

دانلود بازی ماجراجویی Foxyland 2 برای کامپیوتر

نوشته دانلود بازی ماجراجویی Foxyland 2 برای کامپیوتر اولین بار در سه سوت دانلود | دانلود آهنگ، بازی و نرم افزار. پدیدار شد.منبع

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن