بیوگرافی هنرمندان ایرانی و خارجیمحسن ابراهیم زاده

داستان عجیب ازدواج محسن ابراهیم زاده + بیوگرافی کامل

داستان عجیب ازدواج محسن ابراهیم زاده + بیوگرافی کامل

در این بخش از سایت نازوب بیوگرافی و زندگینامه محسن ابراهیم زاده این خواننده ریز اندام و خوش صدا را گردآوری کرده ایم.  محسن ابراهیم زاده چندی اسـت کـه خصوصا در شبکه اجتماعی اینستاگرام ترند شده و ویدیوهای اجرای زنده او توسط تمام فن پیج ها منتشر می شود، گفته می شود کـه او می‌تواند یک جای گزین خوب برای زنده یاد مرتضی پاشایی باشد اما این فرضیه ها فقط در حد حدس و گمان اسـت. در ادامه بیشتر با محسن ابراهیم زاده آشنا میشویم.

1629746903888 nazweb ir nazweb ir - داستان عجیب ازدواج محسن ابراهیم زاده + بیوگرافی کامل

 

0 تا 100 با محسن ابراهیم زاده

 

بیوگرافی محسن ابراهیم زاده

محسن ابراهیم زاده 17 شهریور سال 1366 در تربت حیدریه متولد شد. مدتی در کرج ساکن بود ولی در حال حاضر ساکن قلعه حسن خان «شهر قدس» می باشد، نخستین بار بـه طور جدی صدایش در تیتراژ برنامه مهتاب از شبکه تهران شنیده شد، او درسال 1396 برای برنامه مهتاب شبکه تهران تیتراژ ویدیویی خواند کـه بـه شدت او را بـه محبوبیت و شهرت رساند، نام این آهنگ سال نو می باشد.

1629746903388 nazweb ir nazweb ir - داستان عجیب ازدواج محسن ابراهیم زاده + بیوگرافی کامل

زندگی نامه محسن ابراهیم زاده

 

وی فعالیت حرفه ای خودرا از سال 88 آغاز کرد. او همچین در اوایل فعالیت کاری خود،ترک حالم عوض میشه شادمهر عقیلی را بازخوانی کرد. تنظیم کننده اکثر ترک های او مصطفی مومنی اسـت.

بـه گفته ی این تنظیم کننده،پس از کنسرت دی ماه بعد 5 سال تلاش بی وقفه و شب زنده داری و کار گروهی تونستیم نتیجه کارهارو ببینیم. او هم چنین در ترک هایش با ترانه سرا هایی مانند:

مریم حیدرزاده، مهرزاد امیرخانی،امید علیجانی،علیرضا مرتضی قلی،علی بحرینی، هم چنین با تنظیم کننده هایی چون مصطفی مومنی،میثم اکبری،اشکان و رامین آریا،امین کاوه و میلاد عباسی همکاری کرده اسـت.

 

1629746903521 nazweb ir nazweb ir - داستان عجیب ازدواج محسن ابراهیم زاده + بیوگرافی کامل

عکس آتلیه ای محسن ابراهیم زاده

 

محسن ابراهیم زاده در خلق آثار خلاقانه و منحصر بـه فرد تبحر دارد.علاوه بر آن فعالیت بی وقفه او در ساختن تک آهنگ ها،این خواننده را هرروز بیش از پیش مطرح تر می کند.

 

ماجرای ازدواج محسن ابراهیم زاده

محسن ابراهیم زاده 31 سال سن دارد و هنوز ازدواج نکرده و مجرد اسـت وی در گفتگو ای گفته فعلاً قصد ازدواج ندارد.

 

1629746903135 nazweb ir nazweb ir - داستان عجیب ازدواج محسن ابراهیم زاده + بیوگرافی کامل

عکس کنسرت محسن ابراهیم زاده

 

جامعه پاپ موسیقی ایران افرادی چون محسن ابراهیم زاده رابه کرات بـه چشم خود دیده و شهرت‌های ناگهانی و ردیف کنسرت‌ها برای خوانندگان تعداد زیادی از جمله حامد همایون و یا پیش‌تر از او برای افرادی چون مهدی مقدم و فرزاد فرزین و… نیز پیش آمده اسـت. این شهرت‌های ناگهانی بعد از مدتی فروکش خواهند کرد و فعالیت خوانندگان نیز کمتر خواهد شد.

 

1629746903123 nazweb ir nazweb ir - داستان عجیب ازدواج محسن ابراهیم زاده + بیوگرافی کامل

اما برای محسن ابراهیم زاده، شاید نتوان چنین حدس و گمانی را صد در صدی دانست چرا کـه از قضا مسیر هنری او با شخصی بنام مهدی کرد درآمیخته شده اسـت.

1629746903739 nazweb ir nazweb ir - داستان عجیب ازدواج محسن ابراهیم زاده + بیوگرافی کامل

ابراهیم زاده بـه همراه بادیگارد زنده یاد مرتضی پاشایی

 

مهدی کرد و محسن ابراهیم زاده تا کنون حاضر بـه گفتگو با رسانه‌های مختلف کشور نشده‌اند و تلاش روزیاتو نیز برای صحبت با آنان بی‌فایده بود اما بنظر می رسد کـه مهدی کرد قصد دارد تا این خواننده نسل جوان را، جای گزین استعدادی کـه پیش‌تر توسط او کشف شده بود کند.

1629746903956 nazweb ir nazweb ir - داستان عجیب ازدواج محسن ابراهیم زاده + بیوگرافی کامل

مهدی کرد کسی بود کـه مرحوم مرتضی پاشایی را کشف کرد و پشت او ایستاد و مدیریت برنامه‌ها و کنسرت‌هایش را بر عهده گرفت و رسما ثابت کرده کـه مارکت موسیقی در ایران و نبض مخاطب را مثل کف دست خودش می‌شناسد. مهدی کرد بعد از فوت پاشایی چندان بـه ادامه همکاری با خوانندگان دیگر تمایل نداشت و از گفت‌وگو‌های خبری هم دوری می‌جست.

1629746904447 nazweb ir nazweb ir - داستان عجیب ازدواج محسن ابراهیم زاده + بیوگرافی کامل

بنظر می رسید او هم مثل میلیونها طرفدار دیگر بعد از مرگ نابهنگام پاشایی دچار یک افسردگی شده و همکاری‌های معدودی کـه با مهدی احمدوند و یا مهدی یراحی هم انجام داد باعث بازگشت شکوهمند او بـه صحنه موسیقی پاپ نشد.

1629746904601 nazweb ir nazweb ir - داستان عجیب ازدواج محسن ابراهیم زاده + بیوگرافی کامل

پوستر آهنگ دونه دونه

 

گفته میشود کـه مهدی کرد، محسن ابراهیم زاده را از طریق شبکه‌های اجتماعی شناخته و با او ارتباط برقرار کرده و بعد از مدتی کـه بـه استعداد او در خوانندگی پی برده، تصمیم گرفته کـه مدیر برنامه‌های او بشود.

162974690494 nazweb ir nazweb ir - داستان عجیب ازدواج محسن ابراهیم زاده + بیوگرافی کامل

بعد از این تصمیم در زمستان سال گذشته بود کـه تور کنسرت‌های ابراهیم زاده از کرج و سپس پایتخت شروع شد و روشی مشابه با برگزاری کنسرت‌های پشت سرهم و متعدد در سرتاسر ایران پاشایی، در دستور کار این خواننده جدید قرار گرفت. روشی کـه قبلا بازخورد مثبت خودرا پس داده و اینبار هم با صدای حرفه‌ای ابراهیم زاده، احتمالا بتواند کار از پیش ببرد.

1629746904215 nazweb ir nazweb ir - داستان عجیب ازدواج محسن ابراهیم زاده + بیوگرافی کامل

محسن ابراهیم زاده حین اجرای زنده

 

محسن ابراهیم زاده از 14سالگی آموختن قرآن را فراگرفته و بعد از آشنایی با مسایلی چون صوت و ترتیل، بـه خوانندگی علاقه مند شده اسـت.او در سن ۱۷ سالگی نگاهی جدی تر بـه موسیقی داشت ودر سال 1388 بـه طور جدی وارد کلاس‌های آکادمیک موسیقی و آواز شد و پرورش صدا را نزد استاد مهدی شمس نیکنام یاد گرفت.

1629746904518 nazweb ir nazweb ir - داستان عجیب ازدواج محسن ابراهیم زاده + بیوگرافی کامل

استاد نیکنام کـه در طول دوران حرفه‌ای خود نگاه ویژه‌ای بـه استعدادهای ساکن شهرستان و شهر هـای کوچک تر نسبت بـه پایتخت داشته، آوازخوانی رابه ابراهیم زاده آموخت و با این کـه امروزه روز این خواننده بـه سبک موسیقی پاپ شهرت دارد، ولی صدایی قوی در زمینه موسیقی سنتی ایرانی را هم داراست و این استعداد نهفته خودرا چندی پیش با حضور خود دریک برنامه تلویزیونی زنده در شبکه شـما نشان داد.

1629746904761 nazweb ir nazweb ir - داستان عجیب ازدواج محسن ابراهیم زاده + بیوگرافی کامل

نمایی از ویدیو آهنگ دونه دونه

 

کمی بعدتر درسال 1394 ودر آستانه 28سالگی، قطعه هنوزم کـه بازخوانی آواز بـه یاد ماندنی استاد تورج شعبانخانی بود را اجرا کرد و توانست با همین قطعه برای خود طرفدارانی پیدا کند. اما شهرت اصلی او بـه خواندن تیتراژ پایانی برنامه شام مهتاب «پخش شده از شبکه تهران» با نام سال نو درسال 1396 برمی‌گردد و بعد از این برنامه بود کـه نام او بر سرزبان‌ها افتاد.

1629746904248 nazweb ir nazweb ir - داستان عجیب ازدواج محسن ابراهیم زاده + بیوگرافی کامل

محسن ابراهیم زاده سپس فعالیت گسترده‌ای در شبکه اجتماعی اینستاگرام آغاز کرد و امروز صفحه شخصی او چیزی بیش از 920 هزار نفر دنبال کننده دارد. از طریق همین صفحات مجازی بود کـه با مهدی کرد آشنا شد و تعداد زیادی از مخاطبان او در پست‌هایش او را مرتضی پاشایی جدید ایران نامیدند؛ لقبی کـه تا امروز خودش بـه آن واکنش خاصی نشان نداده اسـت.

1629746904614 nazweb ir nazweb ir - داستان عجیب ازدواج محسن ابراهیم زاده + بیوگرافی کامل

او تا چند روز دیگر 32 ساله میشود و هنوز ازدواج نکرده و مجرد اسـت و بـه شدت پرسپولیسی اسـت بـه طوری‌که در یکی از کنسرت‌های اخیرش بازیکنان پرسپولیس بعنوان مهمان شخص او حضور یافتند و او بـه این شکل از بازیکنان مورد علاقه خود تقدیر و تشکر کرد.

1629746904823 nazweb ir nazweb ir - داستان عجیب ازدواج محسن ابراهیم زاده + بیوگرافی کامل

پوستر آهنگ امشب از محسن ابراهیم زاده

 

راهی کـه محسن ابراهیم زاده بـه همراه Agent یا همان مدیر برنامه‌های خود، مهدی کرد، پیش می رود حساب شده و دقیقتر از راهی اسـت کـه خوانندگان یک شبه مشهور شده طی می کنند.

1629746904923 nazweb ir nazweb ir - داستان عجیب ازدواج محسن ابراهیم زاده + بیوگرافی کامل

نفوذ مهدی کرد و علم او بر بازار موسیقی پاپ و هم چنین رشد شبکه‌های اجتماعی و تاثیرات انها در مارکتینگ هر بازار هنری از جمله کتاب و موسیقی و… نیز باعث شده کـه طیف مخاطبان ابراهیم زاده بسیار گسترده باشد و احتمالا آینده‌ای درخشان را برای مسیر هنری خود رقم بزند و بـه گفته خودش روزی جدا از موسیقی پاپ و مردمی، آثاری در زمینه موسیقی سنتی ایرانی را نیز خلق خواهد کرد.

162974690452 nazweb ir nazweb ir - داستان عجیب ازدواج محسن ابراهیم زاده + بیوگرافی کامل

محسن ابراهیم زاده در جزیره زیبای کیش

 

از محسن ابراهیم زاده تا کنون آلبومی بـه صورت مجزا منتشر نشده و تک‌آهنگ‌هایی از این خواننده بـه مرور انتشار یافته کـه نام عده ای از انها بدین شرح اسـت:

1629746904672 nazweb ir nazweb ir - داستان عجیب ازدواج محسن ابراهیم زاده + بیوگرافی کامل

پوستر آهنگ منو دلتنگی

 

دونه دونه، عاشق شدن، گرداب، میشی فداش،تیمار،بهونه،پای ثابتم و… نکته مهمی کـه درباره این خواننده نباید فراموش کرد اینست کـه او جدا از خواننده، آهنگساز و ترانه‌سرای اکثر قطعات خودش هم هست و همین مساله ارزش کار هنری او را دوچندان میکند.

1629746903811 nazweb ir nazweb ir - داستان عجیب ازدواج محسن ابراهیم زاده + بیوگرافی کامل

پوستر آهنگ مگه داریم؟

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن