سریال زخم کاریفرهنگ و هنر

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال زخم کاری + عکس

در این مطلب از سایت جدولیاب میتوانید خلاصه داستان قسمت های سریال زخم کاری را مطالعه کنید. با ما همراه باشید. این مجموعه اقتباسی از رمان بیست زخم‌کاری نوشتهٔ محمود حسینی‌زاد است که با نگاهی از تراژدی مکبِث نوشتهٔ ویلیام شکسپیر نگاشته شده‌ است. بازیگران اصلی این سریال عبارتنداز؛ جواد عزتی، رعنا آزادی ور، هانیه توسلی، الهه حصاری، عباس جمشیدی‌فر، مهدی زمین‌پرداز، مائده طهماسبی، سیاوش طهمورث و… .

61939819 - خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال زخم کاری + عکس

خلاصه داستان سریال زخم کاری

مالکی از مدیران شرکتی موفق است که توسط نعمت ریزآبادی اداره می‌شود. ریزآبادی، مالکی را مأمور می‌کند تا برای قرارداد مهم نفتی با نروژی‌ها وارد مذاکره شود. نروژی‌ها بعد از عقد قرارداد، می‌خواهند مبلغ قرارداد که چندین میلیون دلار است؛ را به حساب شرکت واریز کنند ولی….


5034 - خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال زخم کاری + عکس
قسمت ۶ سریال زخم کاری

خلاصه داستان قسمت ۶ سریال زخم کاری

«سمیرا خانه مجلل و مورد علاقه خود را خریده و مشغول طراحی دکوراسیون و اسباب‌کشی به خانه‌ی جدید است. مظفری برای این که بتواند اخوان را با خود همراه کند، به دفتر او می‌رود و مالک هم برای او دامی پهن کرده …»

مظفری تمام و کمال با مالک هم دست شده است. او هم از ریزآبادی عقده‌هایی دارد که حالا زمان را برای عقده‌گشایی مناسب می‌داند و همراهی با مالک را بهترین راه تشخیص می‌دهد. او مالک را به ساختمانی ویلایی می‌آورد تا دفتر موقت‌شان را در آنجا راه بیاندازند. دفتری که در آن نقشه تحت فشار قرار دادن اخوان اولین اقدام در آن است. مالک نقطه ضعف اخوان را به‌خوبی می‌داند: زن‌ها. به‌راحتی یک نفر را اجیر می‌کنند که به اخوان نزدیک شود و کم‌تر از بیست و چهار ساعت طول می‌کشد تا به فیلمی از او دست پیدا می‌کنند که با آن هرچه بخواهند فراهم خواهد شد.

ضعف در مقابل زن‌ها ظاهراً فقط مختص اخوان نیست. خود مالک هم در مقابل زن‌های دور و برش متزلزل ظاهر می‌شود. در راس این زن‌ها سمیراست که همه چیز مالک دست اوست. مالک اراده و جنمش را از سمیرا می‌گیرد و مدیون اوست. از طرفی دیگر میلی هم به زیرآبی رفتن و بازی با منصوره دارد. منصوره هم این را می‌داند و برای رسیدن به اهدافش و حفظ شرکت از بازی با مالک غافل نمی‌شود. مالک از سویی دیگر نسبت به چهره‌های جدید هم بی‌توجه نیست. کیمیا کارمند جدید دفتر جدید مظفری کسی است که به محض ورود توجه مالک را جلب می‌کند.

963350 327 scaled - خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال زخم کاری + عکس
قسمت ۵ سریال زخم کاری

خلاصه داستان قسمت ۵ سریال زخم کاری

نقشه قتل نجفی حساب شده‌تر از حاج عمو پیش می‌رود. مالک در دوبی و پای یک معامله نفتی خبر را می‌شنود. او پول خوبی خرج کرده است و پروژه حذف نجفی هم تمیز انجام می‌شود. به محض این‌که پای مالک به تهران می‌رسد و با برادر نجفی صحبت می‌کند، پروژه دیگری را کلید می‌زند که از دو طرف برایش سود دارد. مالک اطلاعات قاچاق تریاکی را که مالک و نجفی در پوشش هلدینگ انجام می‌دادند، درز می‌دهد. پخش شدن این خبر در رسانه‌ها ناصر را به‌شدت می‌ترساند و از طرفی برادر نجفی را هم به سمتی سوق می‌دهد که کشته شدن او به همین جریان مربوط است. این خبر هم توجه‌ها را از مالک در پرونده نجفی دور می‌کند و هم ضربه شستی از مالک به ناصر و منصوره نشان می‌دهد.

به همین سبب است که منصوره از در دوستی و قرار شام مخفیانه با مالک وارد می‌شود. مالک تحت تاثیر شدید سمیراست. اوست که جرات این کار‌ها را در مالک ایجاد می‌کند. حالا شاید مالک تحت تاثیر زن دیگری نیز قرار بگیرد. زنی که دیر زمانی چیزی هم از جنس احساس میان‌شان جریان داشته است. اما شاید منصوره هم چیزی جز منافعش را در معاشرت و ارتباط جدیدش با مالک دنبال نکند. نباید فراموش کرد که اگر رابطه‌ای هم میان مالک و منصوره شکل بگیرد، آن هم زیر نظر سمیرا خواهد بود. سمیرایی که موقتاً چشم بر جرات مالک برای زیر آبی رفتن بسته است.

17147219 9629 a - خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال زخم کاری + عکس

خلاصه داستان قسمت ۴ سریال زخم کاری

مالک همه اعضای شرکت را نگران کرده و به تکاپو انداخته است. یک نفر به فکر صلح و سازش افتاده و یکی دیگر به فکر خرید سهم مالک است. یکی می‌خواهد با وصلت پسر مالک و دختر ناصر دوباره مهر و محبت در دل اعضا بیاندازد، دیگری می‌خواهد در ازای ندید گرفتن پولی که مالک از نروژی‌ها گرفته است، سهمش را به شرکت واگذار کند و برود. اما پروژه صلح و سازش را ناصر به هم می‌زند و پروژه فروش سهم را مالک جدی نمی‌گیرد. در این میان دردسر دیگری هم برای مالک به وجود می‌آید: نجفی. او با تهدید‌ها و رفتارش به مالک حالی می‌کند که از ماجرای ویلای کلاردشت خبر دارد و اگر حق‌السکوت چربی نگیرد، خیلی صبر نخواهد کرد.

دوای درد آشفتگی‌های مالک پیش سمیراست؛ درد بیشتر. سمیرا همان‌طور که جرات کار‌های قبلی را به زور به مالک داده بود، جرات کشتن نجفی را هم به او می‌دهد. کریم که در قسمت‌های قبل گاه و بی‌گاه دیده می‌شد، مشخص می‌شود که چند سال پیش با دلی چرکین از شرکت اخراج شده است. مالک همانطور که طرف‌های قراردادش را می‌پزد و به معامله راضی می‌کند، کریم را هم می‌پزد تا در فرصتی مناسب از عهده کشتن نجفی برآید.

958281 426 scaled - خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال زخم کاری + عکس

خلاصه داستان قسمت ۳ سریال زخم کاری

بعد از پیدا شدن جنازه حاج عمو تشخیص اولیه پزشکان درباره علت مرگ او اوردوز بر اثر سوء مصرف الکل و تریاک است. ناصر و بقیه آن‌قدر از آبروریزی این موضوع می‌ترسند که شکی به واقعی بودن یا نبودن آن نمی‌کنند و می‌خواهند این خبر زودتر جایی درز نکند و بدون شکایت و درخواست تحقیق بیشتر جنازه را تشییع می‌کنند. منصوره، دختر حاج عمو از لندن به تهران می‌آید و در مراسم پدرش شرکت می‌کند. بعد از تشییع جنازه همه بدون فوت وقت به کار‌های شرکت می‌پردازند. منصوره پا به شرکت می‌گذارد تا از اسناد و مدارک آن‌جا سر دربیاورد و امور را کنترل کند.

مالک هم به کیش می‌رود. همه اجناس انبار‌های کیش و دوبی و چند جای دیگر را می‌فروشد و پولش را نقد در حسابش می‌گذارد. با برگشتن مالک اعضای شرکت جلسه‌ای اضطراری گذاشته‌اند تا با توجه به مشکلات احتمالی همه اسناد و اموال را یک جا تجمیع کنند تا تکلیف‌شان روشن شود. اما مالک زیر بار این کار نمی‌رود. او خبر نقد کردن بخشی از اموال در حسابش را به آن‌ها می‌دهد و اضافه می‌کند که پول نروژی‌ها هم در حساب اوست. مالک می‌خواهد تا خوانده شدن وصیت‌نامه و روشن شدن تکلیف شرکت و آینده‌اش همه چیز را پیش خود نگه دارد…

زخم کاری - خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال زخم کاری + عکس

خلاصه داستان قسمت ۲ سریال زخم کاری

سور قرارداد با نروژی‌ها و مناطق مالکی در ویلای کلاردشت مالکی برگزار می‌شود. حاج عمو، ناصر، نجفی، اخوان و… همگی همراه خانواده به سمت ویلا می‌آیند و مستقر می‌شوند. ناصر در مسیر شمال بدخلقی‌هایش بر سر مالکی را همچنان ادامه می‌دهد و به زور همسر و پدرش آرام می‌شود؛ اما باز هم زخم زبان‌ها و ناراحتی‌هایش را ادامه می‌دهد. مالکی نمی‌تواند اضطراب خودش را پنهان کند. پول نروژی‌ها به حساب خودش واریز شده است و به تحریک سمیرا قصد پس دادنش را هم ندارد. در این گیر و دار از رفتار سمیرا و حاج عمو هم کلافه است.

آن‌ها از هر فرصتی برای خلوت کردن استفاده می‌کنند و از زبان بقیه می‌شنویم که ظاهراً در گذشته سر و سری هم میان‌شان بوده است و ازدواج سمیرا و مالکی ابتکاری بود که همسر حاج عمو برای دور کردن سمیرا از شوهرش و مالکی از دخترش زده است. مهمانی به پایان می‌رسد. قرار‌ها برای استخر صبحگاهی و ناهاری که مهمان حاج عمو هستند، گذاشته می‌شود و هرکس به اتاقش می‌رود؛ اما مالکی و سمیرا به اتاق حاج عمو می‌روند. مالکی حاج عمو را در وان خفه می‌کند و…

zakhm kari ezzati in ices scaled - خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال زخم کاری + عکس

خلاصه داستان قسمت ۱ سریال زخم کاری

در قسمت اول بدون فوت وقت وارد زندگی مالک مالکی (جواد عزتی) می‌شویم. زندگی‌ای پر از فشار عصبی و بی‌خوابی. سمیرا، همسر مالک (رعنا آزادی ور) هم بیش‌ترین تاثیر را در تحت فشار و استرس بودن او دارد. سمیرا برادر زاده ابراهیم ریزآبادی (سیاوش طهمورث) رئیس هلدینگ ریزآبادی است که مالک در این هلدینگ یکی از مدیران میانی است و با تلاش‌هایش قرار داد‌های خوبی را برای شرکت ثبت کرده است. سمیرا دائم به همسرش سرکوفت می‌زند که سود تمام کار‌ها و تلاش‌هایش نصیب حاج ابراهیم می‌شود و او با تمام دک و پزش یک خدمتکار بیش نیست. سرکوفت‌ها و فشار‌های سمیرا خواب و بیداری مالک را پر از تشویش می‌کند.

در جریان قرارداد بزرگی که قرار است با شرکتی نروژی بسته شود، مالک دست به کاری می‌زند که شروع دردسر‌هایی تازه و عجیب برایش می‌شود. مالک به جای شماره حساب شرکت شماره حساب خودش را می‌دهد. تاثیرپذیری فیلم‌نامه زخم کاری از مکبث از همان سکانس اول قسمت اول مشهود است و از ایده‌های اصلی داستان است. سمیرا در همان سکانس اول همسرش را مجبور می‌کند سرمای وان پر از یخ را تحمل کند و حتی فکر بیرون آمدن را هم از سرش بیرون کند. وقتی سمیرا از انتقال پول‌های قرارداد به حساب مالک با خبر می‌شود، با ضرب و شتم او می‌خواهد که هیچ‌وقت پول‌ها را به شرکت برنگرداند.

۰ ۰ آرا

رأی دهی به مقاله

برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!

[کل: ۱ میانگین: ۵]

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن