اخبار بازیاخبار گوناگونگوناگونگیمرمحمد جواد آذری جهرمی

جهرمی: گیمرها راضی باشند، خدا هم راضی است

جهرمی: گیمرها راضی باشند، خدا هم راضی است . در این نوشتار از سایت تکراتو صحبت‌های محمد جواد آذری جهرمی وزیر سابق ارتباطات را مرود بررسی قرار خواهیم داد. با ما همراه باشید.

آذری جهرمی در تکمیل حرف‌هایش گفت:

در بسیاری از جلسات رسمی توجه بنده بر کیفیت بازی‌های رایانه‌ای، حمل بر عوال گرایی میشود.

وی طی صحبت‌های خود از انتقادات شدید دیگر مسئولین نسبت به خود گفته:

جهرمی: گیمرها راضی باشند، خدا هم راضی است

انتقادات شدید مسئولین به محمد جواد آذری جهرمی:

«این آقای وزیر پوپولیست است! این همه کار و موضوع مهم وجود دارد و او تمرکزش را گذاشته روی پینگ و گیمرها! صفحه‌های مجازی‌ش را نگاه کنید؛ همه‌ش شده موضوع پینگ و صحبت با گیمر‌ها! عوام‌فریبی آقا! عوام‌فریبی!»

همواره در بسیاری از جلسات رسمی و یا حتی یادداشت‌های برخی صاحب‌نظران سیاسی، توجه بنده بر کیفیت بازی‌های رایانه‌ای، حمل بر عوام‌گرایی و پوپولیسم می‌شد. معتقد بودند که کارهای مهم‌تری وجود دارد که بهتر است وزیر ارتباطات، به‌جای پرداختن به گیمرها به آن‌ها بپردازد.

از نظر من، این کم‌لطفی‌ها به پایین بودن دانش فنی این ‌بزرگواران و برخی اوقات هم شکاف بین نسلی بازمی‌گشت.

‌‌‌‌‌‌‌بگذارید بیش‌تر توضیح بدهم در استانداردهای فنی سازمان جهانی مخابرات درباره‌ی نحوه طراحی یک شبکه‌ ارتباطی باکیفیت، سخت‌ترین پارامترها برای کیفیت شبکه در هنگام استفاده از بازی‌های رایانه‌ای است. یعنی اگر کیفیت شبکه‌ای از گیمرها نمره‌ی قبولی گرفت، الزاما برای مابقی هم قابل قبول است. ( البته عکس این جمله صادق نیست، یعنی ممکن است شبکه‌ای برای استفاده آموزش مجازی کیفیت مناسب را عرضه کند اما برای بازی مناسب نباشد.)

به همین دلیل همیشه این جمله را در جلسات و کارها می‌گفتم و باز هم می‌گویم! کیفیت شبکه، حق‌الناس است و گمیرها که از کیفیت شبکه راضی باشند، یعنی کارمان را خوب انجام داده‌ایم و خدا هم از ما راضی‌ست.

همین‌جا از همه‌ی دوستانِ گیمری که اعتراض خودشون رو به گوشم می‌رسوندن، حتی با آن فحش‌های 🙂 … که درواقع برای من گزارش کیفیت شبکه لحظه به لحظه بود؛ تشکر می‌کنم. همه‌ی اون گزارش‌ها، تبدیل به دستوراتی برای اقدام در رفع مشکلات شبکه می‌شد.

 

بیشتر بخوانید:

 

نظر شما درباره نوشتار ( جهرمی: گیمرها راضی باشند، خدا هم راضی است ) چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌های تکراتو با ما به اشتراک بگذارید.


برچسب ها

دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن