زنانهمد و فشننکات جذابیت و خوش پوشی

بهترین رنگ های ژاکت زنانه – کاریزما کالر

در این مقاله قصد داریم به معرفی بهترین رنگ های ژاکت زنانه بپردازیم. پس پیشنهاد میکنم تا انتها همراه ما باشید تا با خاص ترین رنگ های ژاکت که می توانید در شب های سرد بهاری آنها را بپوشید آشنا شوید.

Zhaket color 1 - بهترین رنگ های ژاکت زنانه – کاریزما کالر
زیباترین رنگ های ژاکت زنانه

بهترین رنگ های ژاکت زنانه چیست؟

یکی از لباس هایی که در فصل بهار کمتر استفاده می شود، ژاکت های بهاری زنانه است که فقط زمانی استفاده می شود که هوا کمی رو به سردی می رود، در این زمانه ژاکت بهاری مناسب ترین انتخاب برای پوشیدن است و ما قصد داریم تا به بررسی رنگ های خاص ژاکت بهاری بپردازیم.همچنین شما میتوانید از این رنگ در فصل پاییز و یا حتی زمستان نیز استفاده کنید.

۱- ژاکت های قهوه ای

Zhaket color 2 - بهترین رنگ های ژاکت زنانه – کاریزما کالر
ژاکت قهوه ای زنانه

رنگ قهوه ای یکی از رنگ هایی است که برای ژاکت بسیار مناسب است و باعث زیبایی خیره کننده استایل شما میشود. سعی کنید از ژاکتی نسبتا گشاد و بزرگ با یقه گرد استفاده کنید و آن را با شلوار جین و یا شلوار چهارخانه بپوشید.

۲- ژاکت سبز متمایل به زرد

Zhaket color 3 - بهترین رنگ های ژاکت زنانه – کاریزما کالر
ژاکت سبز متمایل به زرد زنانه

به جرئت می توان گفت که یکی از ریباترین رنگ ها،رنگ سبز متمایل به زرد می باشد. این رنگ حس نشاط و شادابی را به شما منتقل میکند. برای داشتن استایل روشن مناسب ترین گزینه است. رنگی است که باعث میشود توجه همه را به خودتان جلب کنید. همینطور این رنگ به رنگ ترند سال ۱۴۰۰ بسیار نزدیک است.

همینطور میتوانید ژاکت سبز متمایل به زرد را با شلوار خاکستری و یا شلوار سبز خاکی و یا حتی با شلوار جین آبی بپوشید.

۳- ژاکت رنگ یاسی

Zhaket color 4 - بهترین رنگ های ژاکت زنانه – کاریزما کالر
رنگ یاسی ژاکت زنانه

اگر علاقه ای به رنگ های شیرین و هماهنگ دارید، پیشنهاد ما به شما ژاکت یاسی است. شما این رنگ را با هرچیزی میتوانید ست کنید. رنگ یاسی را میتوانید با شلوار جین آبی بپوشید. رنگی که استایل شما را متحول میکند. این رنگ خاص احساس راحتی را به شما القا میکند.

۴- ژاکت نارنجی

Zhaket color 5 - بهترین رنگ های ژاکت زنانه – کاریزما کالر
بهترین رنگ های ژاکت زنانه

اگر شما به رنگ روشن علاقه دارید و نمیخواهید از رنگ های متمایل به زرد استفاده کنید، پیشنهاد میکنم رنگ نارنجی را حتما امتحان کنید. پوشیدن ژاکت نارنجی با شلوار جین تیره بسیار جذاب و شیک است. رنگ نارنجی باعث افزایش اشتیاق و اعتماد بنفس می شود و حس ماجراجویی را در شما زنده میکند. همینطور این رنگ نماد ارتباطات اجتماعی است و باعث بهبود روابط دونفره میشود.

۵- ژاکت پاستلی

Zhaket color 6 - بهترین رنگ های ژاکت زنانه – کاریزما کالر
رنگ پاستلی ژاکت زنانه

رنگ پاستلی جز رنگ های شیرین و سبک است. این رنگ را به راحتی میتوانید با دیگر رنگ ها ست کنیم. رنگ های پاستلی به رنگ هایی گفته می شود که به رنگ های خنثی نزدیکترند، این رنگ ها عبارنتد از کاراملی روشن، هلویی، صورتی روشن، نعنایی روشن، موزی، بنفش روشن، و آبی روشن. این رنگ را میتوانید با رنگ های سیاه و سفید، لباس های طرح دار و یا حتی دیگر رنگ های خنثی بپوشید.

۶- ژاکت سفید رنگ

Zhaket color 7 - بهترین رنگ های ژاکت زنانه – کاریزما کالر
ژاکت سفید زنانه

رنگ سفید مناسب هر استایل بدنی می باشد. این رنگ خنثی مورد علاقه خیلی از خانم هاست. رنگ سفید نماد کمال و پاکیزگی است.

اگر میخواهید از ژاکت سفید استفاده کنید باید توجه داشته باشید که همیشه لباستان تمیز و مرتب باشد زیرا رنگ سفید هرگونه لکه و کثیفی را نشان میدهد که این برای استایلتان جنبه منفی دارد. این رنگ اشتها را کاهش میدهد و در نهایت ممکن است باعث لاغری شما شود.

ژاکت سفید را میتوانید با شلوار کتان سفید و یا شیری رنگ ست کنید. یا حتی می توانید با شلوار جین تیره متمایل به مشکی بپوشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن