ریحانه پارسافرهنگ و هنر

آخرین خبر از خودکشی ریحانه پارسا در ترکیه

ظاهرا ریحانه پارسا و شایعات و خبرهای حاشیه ای اش تمامی ندارد و این بار خبر خودکشی و یا قتل ریحانه پارسا ، آخرین خبر از خودکشی ریحانه پارسا را خواهیم خواند.222282 639 - آخرین خبر از خودکشی ریحانه پارسا در ترکیه

شنیده ها حاکی از آن است صبح امروز ریحانه پارسا در ترکیه به قتل رسیده است. همزمان برخی از اخبار از خودکشی ریحانه پارسا یا اوردوز او خبر می دهد!

ریحانه پارسا بازیگر زن جنجالی این روزهای شبکه های اجتماعی بود .از بعد مهاجرت  ریحانه پارسا او همیشه ویدیوها و عکس های برهنه از خودش منتشر کرده است و باعث حاشیه سازی های بسیاری از خودش شد. اخیرا اخباری مبنی بر فوت ریحانه پارسا در فضای مجازی منتشر شده است. نام  ریحانه پارسا جزو بحث های داغ کلاب هاوس و دیگر فضای مجازی شده است. قتل یا مرگ ریحانه پارسا واقعیت دارد؟

شنیده ها حاکی از آن است صبح امروز ریحانه پارسا در ترکیه به قتل رسید. همزمان برخی از اخبار از خودکشی ریحانه پارسا یا اوردوز او خبر می دهد !

یک خبر ناگهانی !  منتشر شدن خبر مرگ ریحانه پارسا بود. نام این خانم بازیگر پر حاشیه  و خبر مرگ او در فضای مجازی و به خصوص در کلاب هاوس همه را به تب و تاب انداخته است. خبر مرگ او از طرف رکنا تایید یا تکذیب نمی شود اما کنار هم گذاشتن تمام شواهد و اخبار حقایق بسیاری را آشکار می کند.

این خانم بازیگر در آخرین استوری اینستاگرامی خود لیست کار هایی را که باید پیش از مرگ انجام دهد را منتشر کرد. این استوری تعجب بسیاری از مخاطبان را در پی داشت و این در حالی است که به گفته دوستان و کاربرانش در کلاب هاوس او دیشب لایوی نامفهوم در اینستاگرام گذاشته است و در حالی که قرص سفید رنگی را با مشروبات الکلی می خورد ، حرف های نامفهوم تری نیز می زند. تمام این اخبار حدس های مخاطبان را به خودکشی می رساند.

رسانه های ترکیه تاکنون هیچ خبری مبنی بر مرگ ریحانه پارسا انتشار نداده است و دوستان ایشان هم هیچ استوری ای نزده اند یا خبر مرگ ریحانه پارسا را تایید نکرده اند.

و این بی خبری از بازیگر و تمام شایعات درباره مرگ و یا قتل ریحانه پارسا با کنار هم گذاشتن این شواهد رنگ واقعیت به خود می گیرد. اما این خبر توسط ما نیز تایید یا تکذیب نمی شود.

.jpg - آخرین خبر از خودکشی ریحانه پارسا در ترکیهwAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw== - آخرین خبر از خودکشی ریحانه پارسا در ترکیه

بیوگرافی و عکس ریحانه پارسا:

ریحانه پارسا بازیگر ایرانی است. که در سال  ۱۳۷۷ به دنیا آمد. و مدرک ریحانه پارسا لیسانس بازیگری می باشد.

چکیده ای از بیوگرافی ریحانه پارسا:

نام : ریحانه پارسا

تاریخ تولد: ۱۳۷۷

ملیت : ایرانی

محل تولد: تهران

پیشه : بازیگر

تحصیلات: لیسانس بازیگری

فعالیت : تئاتر ۱۳۹۶ تاکنون

222282 639 - آخرین خبر از خودکشی ریحانه پارسا در ترکیه

ریحانه پارسا چندی پیش  در تازه‌ترین پست اینستاگرامی خود تصویر نیمه عریان خود را منتشر کرد.

مدتی است ریحانه پارسا در شبکه‌های اجتماعی حاشیه‌هایی ایجاد کرده است که باعث شده برخی رسانه ها، او را به خامی و تلاش برای دیده شدن متهم کنند. پارسا اعلام کرده بود که توان تحمل فشار‌های روحی را ندارد و به خارج از کشور مهاجرت می‌کند.

 

 

 

بیشتر بخوانید :

علت فوت مادر سرکار خانم نرگس آبیار چه بود؟

برای امتیاز به این نوشته جدولیاب کلیک کنید!

[کل: ۱ میانگین: ۵]


دیدگاهتان را بنویسید

دکمه بازگشت به بالا
بستن